Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Film


Režie: , ,


Premiéra v ČR: 13. 12. 2018 ()Oficiální synopse:
Phil Lord a Chris Miller, tvůrci hitů Lego příběh a 21 Jump Street spojili svůj um a talent, aby divákům představili dosud nepoznaný svět Spider-Mana v přelomovém a unikátním vizuálním stylu. Spider-Man: Paralelní světy představí dospívajícího chlapce z Brooklynu Milese Moralese a nekonečné možnosti Paralelních světů, kde je víc než jen jeden maskovaný hrdina.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:


Trailer 2:


Trailer 1:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Ten příběh všichni známe, mladého kluka kousne radioaktivní pavouk a stane se z něj superhrdina s pavoučími schopnostmi. Až na to, že má více variací, než jsme mysleli. Nemusí to být jen kluk, může to být taky děvče, noirová postava nebo třeba černoch. A právě všechny tyto jejich různorodé světy po zákroku Kingpina kolabují do sebe navzájem a všichni spider-lidé se potkávají. Je mezi nimi i mladý Miles Morales, který v tom všem teprve objevuje svoje schopnosti. Než se však všichni stačí vzpamatovat z prvotních šoků, zjišťují, že musí spojit síly a porazit nepřítele, aby se vrátili zpět do svých dimenzí.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací