Špindl 2 (2019)

Režie:
Premiéra v ČR: 5. 12. 2019 ()

Synopse: Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem – muzikantem… A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. Kde jinde by se všechny příběhy mohly protnout a vyřešit než v zasněženém Špindlu?

Recenze:
Všude dobře, ve Špindlu nejlíp. Tím heslem se nejspíše řídili i tvůrci v čele s režisérem Radkem Balašem, kteří se rozhodli vytvořit pokračování k zimnímu dobrodružství z prostředí Špindlerova Mlýna. Tentokráte se sem však vydávává Renata (Kateřina Kaira Hrachovcová) se svým ryze ženským kurzem, který zde má mít očistnou kůru. Dále jí na hory následuje manžel (Radim Fiala) a jeho vzdorující čtrnáctiletá dcera (Anna Čtvrtníčková) Mezi návštěvníky patří i lékařka Sylvie (Hana Vágnerová) nebo nadějný mladý hudebník (Milan Peroutka). Nechybí ani chlapi z horské služby, kteří to celé zachrání.

(photo&video: )

Video

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací