Šprtky to chtěj taky (2019)

Režie:
Premiéra v ČR: 30. 5. 2019 ()

Synopse: Zapomeňte na jedničky. Toto jsou jiná čísla!

Nejlepší kámošky a zároveň nejlepší studentky ve třídě Amy (Kaitlyn Dever) a Molly (Beanie Feldstein) jsou velmi moudré, šikovné ... a dost neoblíbené. Myslí si, že život je ukryt jen v učebnicích a na své spolužáky s horšími známkami se dívají s neskrývaným despektem. Jenže den před ukončením studia si obě najednou uvědomí krutou pravdu - 4 roky šprtání byly v podstatě ztrátou času a ony si mohly užívat přesně jako všichni ostatní. A tak se rozhodnou, že poslední den na střední škole si to všechno vynahradí a roztočí to jak se patří. Čeká je velmi dlouhá noc plná dobrodružství, na jaké je žádná z knih nemohla ani zdaleka připravit.

Recenze:
Amy a Molly se odjakživa soustředily pouze na to mít dobré známky a aby se dostaly na ty nejlepší vysoké školy. Samé učení a žádná zábava. Na konci maturitního ročníku však dochází ke tvrdému střetu s realitou, která je taková, že spolužáci, co chodili na párty a užívali si života, se dostali na stejně dobré školy jako ony. Pro dvě cílevědomé třídní premiantky to znamená jediné: musí napravit, co zameškaly a jít se pořádně opít. A mají na to přesně jeden večer. Jeden dlouhý večer plný nečekaných překvapení.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací