Svátek matek (2016)

den_matek_2016_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 19. 5. 2016 ()

Synopse: Do Dne matek zbývá už jen několik dnů a několik rodin se musí vyrovnat s tím, jak tento velký den letos stráví. Ať už to znamená strávit ho s novou láskou, ztracenou láskou či úplně bez lásky, letošní Den matek se určitě nezapomenutelně zapíše do historie romantických komedií – a na několik dalších desetiletí i do povědomí diváků. Laskavý, starostlivý, vtipný a dojemný – stejně jako matky na celém světě.

Recenze:
Americká komedie nám představuje mozaiku osudů několika žen, matek a silných osobností. Herecké obsazení je samozřejmě hvězdné. Scénář je sestaven tak, aby si každá divačka našla to svoje. Ať už bude rozvedená, adoptovaná, lesbička, kariéristka bez rodiny, nebo se hádá s matkou. Sestavu doplňují děti a fešní/sympatičtí (ex)manželé. Příběhy jsou samozřejmě vzájemně propojeny, postavy jsou v přátelském nebo příbuzenském vztahu. Mezi poslepovanými díly skládačky jsou ale často patrné mezery a něco nezachrání ani všemocná izolepa.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací