Svátek matek (2016)

Film

den_matek_2016_plakat

Režie:


Premiéra v ČR: 19. 5. 2016 ()Oficiální synopse:
Do Dne matek zbývá už jen několik dnů a několik rodin se musí vyrovnat s tím, jak tento velký den letos stráví. Ať už to znamená strávit ho s novou láskou, ztracenou láskou či úplně bez lásky, letošní Den matek se určitě nezapomenutelně zapíše do historie romantických komedií – a na několik dalších desetiletí i do povědomí diváků. Laskavý, starostlivý, vtipný a dojemný – stejně jako matky na celém světě.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
den_matek_2016_plakat

Americká komedie nám představuje mozaiku osudů několika žen, matek a silných osobností. Herecké obsazení je samozřejmě hvězdné. Scénář je sestaven tak, aby si každá divačka našla to svoje. Ať už bude rozvedená, adoptovaná, lesbička, kariéristka bez rodiny, nebo se hádá s matkou. Sestavu doplňují děti a fešní/sympatičtí (ex)manželé. Příběhy jsou samozřejmě vzájemně propojeny, postavy jsou v přátelském nebo příbuzenském vztahu. Mezi poslepovanými díly skládačky jsou ale často patrné mezery a něco nezachrání ani všemocná izolepa.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací