Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi (2023)

Režie:

Premiéra v ČR: 6. 6. 2024 ()

Synopse: Vy ještě neznáte Sylvanian Families? Teď máte příležitost se s nimi seznámit:

Za vysokými horami a hustými lesy se rozprostírá vesnička Sylvania. A v ní žijí Sylvanian Families. Tyto roztomilé zvířecí postavičky původem z Japonska si oblíbily děti po celém světě a okamžitě se staly globálním fenoménem. Nejsou to však běžné hračky. Mají svá jména i narozeniny, bydlí ve stylových domech obklopených přírodou a žijí život plný lásky a porozumění. Každý obyvatel vesnice má své poslání a svůj jedinečný příběh, což ze Sylvanie dělá více než jen obyčejný pohádkový svět. A v něm žije i hlavní hrdinka filmu Freya, přátelská králičí holčička, která ráda pořádá párty pro ostatní děti, všem ráda pomáhá, a proto nesmí nikde chybět.

Ve vesnici Sylvania se blíží každoroční festival, a zatímco jsou všichni nadšeni a připravují své festivalové kousky, Freya má problém. V den festivalu má její maminka narozeniny a ona vůbec netuší, jaký jí dát dárek. A k tomu ještě dostala důležitý úkol vybrat Strom roku, hlavní událost festivalu. Podaří se Freye vše zvládnout? Jaký dárek by měla mamince dát? A který strom je ten nejhezčí?

Recenze:
Když něco zaznamená velký úspěch ve světě, dá se očekávat, že brzy vznikne také filmové zpracování. Přesně to je případ řady hraček zvané Sylvanian Families. Nejde sice o úplně první snímek nebo seriál, ale poprvé se mu dostává větší pozornosti také v Česku.

Mezi horami a lesy stojí malebná vesnička Sylvania, ve které žijí různé zvířecí rodinky. V ní se má uskutečnit všemi očekávaný festival. Králičí holčička Freya shání dárek pro svou maminku k narozeninám. Navíc dostala důležitý úkol – má vybrat strom roku, který bude vyhlášen na festivalu.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací