Synchronic (2019)

Režie: ,
Premiéra v ČR: 16. 4. 2021 ()

Synopse: Multifunkční tvůrci oceňované hororové mozaiky V/H/S a sci-fi Donekonečna Justin Benson a Aaron Moorhead jsou právem považováni za jedničky mezi nezávislými filmaři. Ve své další spolupráci se vydávají do alternativní reality. Jamie Dornan a Anthony Mackie hrají záchranáře, kteří se stále častěji setkávají s podivnými úrazy, spojenými s užíváním nové drogy zvané Synchronic. Kde se omamná látka vzala a co provádí s těmi, kteří ji vyzkouší? V mnoha ohledech nápaditý a inovativní počin nabízí skvělý scénář, který zajímavě kombinuje klasické žánrové téma, napínavou akční podívanou a drama o vztahu dvou přátel.

Recenze:
Co kdyby existovala pilulka na cestování časem? Přesně takovou premisou se zabývá Synchronic, dílo z rukou Justina Bensona a Aarona Moorheada, kteří mají na svědomí například hororové mozaiky jako V/H/S nebo Donekonečna. Žánrově se zde pouští opět do něčeho podobného. Krok po krůčku zde s protagonisty, dvěma zdravotníky, odkrýváme záhadu zmizelé dívky a tajemství pilulky, která umožňuje cestování časem.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací