Tenet (2020)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 27. 8. 2020 ()Oficiální synopse:
Hlavní zbraní hrdiny nového akčního sci-fi spektáklu filmového vizionáře Christophera Nolana je jediné slovo - TENET. V temném světě mezinárodní špionáže bojuje o záchranu celého světa. Vydává se na extrémně komplikovanou misi, ve které pro časoprostor neplatí pravidla, tak jak je známe.

V hlavní roli se představí John David Washington (BlacKkKlansman, Ballers) společně s Robertem Pattinsonem (Stmívání), Elizabeth Debicki (Krycí jméno U.N.C.L.E. Velký Gatsby), Michaelem Cainem (Dunkerk, Interstellar, Temný rytíř) a Kennethem Branaghem (Dunkerk, Valkýra).
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Léto už je skoro u konce a první letní blockbuster je konečně tady. Tenet Christophera Nolana se po četných posunech dočkal uvedení do českých kin. Nolan sliboval jedinečnou podívanou, a nezklamal. Propracovaná akční scéna střídá akční scénu, nenajdeme tu ani jeden nepotřebný nebo zdlouhavá moment, snímek zkrátka jede a publikum nemá možnost se nudit. Tenet si své tempo drží už od úderného začátku až do konce a dvě a půl hodiny uběhnou tak rychle, že divák ani neví jak.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací