Podfukářky (2019)

Režie:
Premiéra v ČR: 20. 6. 2019 ()

Synopse: Svět je plný bohatých, zkažených a sebejistých mužů A přesně takové milují hrdinky komedie PODFUKÁŘKY. Okouzlující Angličance Josephine (Anne Hathaway) a trošku neohrabané Američance Penny (Rebel Wilson) totiž nejde o lásku, ale jen a jen o peníze ... hodně peněz. Tyto dvě podvodnice jsou jasným důkazem, že ženské pokolení nelze podceňovat v žádném povolání. Dokonalá profesionálka se po náhodném setkání ve vlaku podujme zasvětit nadšenou amatérku do tajů svádění a okrádání mužů. S vypětím všech sil a po sérii neuvěřitelných zážitků se Josephine podaří z Penny vykřesat kolegyni na úrovni, sice trošku nekonvenční, ale zato s obrovským potenciálem. A najednou se ze žákyně stává vážná konkurentka. Která z nich bude nakonec úspěšnější?

Recenze:
Penny a Josephine jsou, jak už název filmu napovídá, dvě podfukářky, které se živí tím, že lžou mužům a dostávají od nich peníze. Když se jim však zkříží cesty, nastává střet. A jediným řešením je souboj o to, která z nich je lepší podvodnice. Jejich cíl je mladý zbohatlý vynálezce populární mobilní aplikace. Kdo si ho dřív omotá kolem prstu?

(photo&video: )

Video





Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací