Podfukářky (2019)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 20. 6. 2019 ()Oficiální synopse:
Svět je plný bohatých, zkažených a sebejistých mužů A přesně takové milují hrdinky komedie PODFUKÁŘKY. Okouzlující Angličance Josephine (Anne Hathaway) a trošku neohrabané Američance Penny (Rebel Wilson) totiž nejde o lásku, ale jen a jen o peníze ... hodně peněz. Tyto dvě podvodnice jsou jasným důkazem, že ženské pokolení nelze podceňovat v žádném povolání. Dokonalá profesionálka se po náhodném setkání ve vlaku podujme zasvětit nadšenou amatérku do tajů svádění a okrádání mužů. S vypětím všech sil a po sérii neuvěřitelných zážitků se Josephine podaří z Penny vykřesat kolegyni na úrovni, sice trošku nekonvenční, ale zato s obrovským potenciálem. A najednou se ze žákyně stává vážná konkurentka. Která z nich bude nakonec úspěšnější?
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Penny a Josephine jsou, jak už název filmu napovídá, dvě podfukářky, které se živí tím, že lžou mužům a dostávají od nich peníze. Když se jim však zkříží cesty, nastává střet. A jediným řešením je souboj o to, která z nich je lepší podvodnice. Jejich cíl je mladý zbohatlý vynálezce populární mobilní aplikace. Kdo si ho dřív omotá kolem prstu?


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací