Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Režie:
Premiéra v ČR: 26. 11. 2009 ()

Synopse: Poté, co se Bella zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem a jeho rodinou oslavit své 18. narozeniny. Nešťastnou náhodou se však Bella při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý. Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks. To však Belle zlomí srdce. Už se zdá, že se ze svého smutku nikdy nedostane, ale nový smysl života překvapivě nachází v nezodpovědném chování a stále hlubším přátelství s Jakobem Blackem. Nebezpečí však na ni stále číhá v různých podobách.

Recenze:
Herci, hlavně oba mužští představitelé (Robert Pattinson, Taylor Lautner), když se snaží být vážní či romantičtí, vypadají lehce komicky. Vypracovaná těla nejsou všemocná (i když potěší, alespoň podle reakcí v sále). Když někoho straší noční můry, je pochopitelné, že se může probudit s křikem, ale vše má své hranice. Nebo ne, Kristen Stewart?

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací