Twilight sága: Zatmění (2010)

Film


Režie:


Premiéra v ČR: 30. 6. 2010 ()Oficiální synopse:
Seattlem otřásá série záhadných vražd a Belle znovu hrozí nebezpečí od záludné upírky, jež stále touží ji zabít. Uprostřed toho všeho se navíc musí rozhodnout, čemu dá přednost: lásce k Edwardovi, nebo přátelství s Jacobem. Edward je upír, Jacob vlkodlak. Jsou jako led a oheň. Společnou mají jen vzájemnou nesmiřitelnou nenávist. A ještě jedno rozhodnutí musí Bella učinit: má zvolit život, či smrt? Ale co pro ni znamená život a co je smrt?
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:

Tentokrát se dozvíme více o minulosti členů rodiny Cullenů. Dobové flashbacky jsou osvěžující. Ani vlkodlaci nezůstanou pozadu a na kmenové radě nás seznámí se svojí historií. Větší prostor tentokrát dostane Jasper Hale Cullen (Jackson Rathbone). Jeho zkušenosti v boji s novorozenými přinesou svoje ovoce. Jako vůdce a trenér působí velmi věrohodně a charismaticky. Letos jste např. v Palace Cinemas ke speciálnímu menu dostali náramek a kelímek na nápoj s podobiznou Belly, Edwarda nebo Jackoba. Vůbec mě nepřekvapí, když se příště k tomuto triu přidá právě Jasper.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací