Vánoční Kameňák (2015)

vanocni_kamenak_2015_plakat_vetsi
Režie:
Premiéra v ČR: 3. 12. 2015 ()

Synopse: Vánoční crazy komedie. Pátý díl úspěšné série se značkou Kameňák opět sleduje neskutečné karamboly kolem starosty Pepana, který tentokrát opravdu nemá klidný adventní čas. Zdá se, že Kameňákov neproslaví, protože nepřející občanští aktivisté mu zhatili plán – postavit obří skokanský můstek na nedaleké hoře Říp. A to si přímluvu obstaral osobně u samotného pana prezidenta! Zázraky se však dějí, zvláště o Vánocích, a prezident ve finále jako vždy překvapí. Než ale dospějeme k happyendu, u kterého se dojme celý Kameňákov i celé lidstvo, zažijeme během čtyř adventních týdnů typický kameňákovský mumraj.

Recenze:
Po Janu Novákovi se nového nahlédnutí do Kameňákova ujal režisér F. A. Brabec. Poprvé nás nečeká letní atmosféra, ale dle slov Julie Novákové: „White Christmas.“ Během čtyř adventních týdnů převážně sledujeme (znázorněných postupným zapalováním svíček), jak se starosta Pepa (Václav Vydra) snaží prosadit vystavění skokanského můstku na hoře Říp a podnikání místní omladiny ve Veselém domě.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací