Věčně tvá nevěrná (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 22. 2. 2018 ()

Synopse: Josef a Miluška jsou manželé snad celou věčnost. Josef svou ženu sice miluje, ale má také slabost pro krásné ženy. A tak se občas s některou spřátelí o něco víc. Miluška jako bývalá tělocvikářka svého manžela i jejich dospívající dceru neúnavně zahrnuje neutuchající péčí a terorem zdravého životního stylu.

Jejich manželství a Josefovo krachující nakladatelství se pomalu řítí do záhuby…

Do toho přijíždí Josefova teta Marta, zkušená psycholožka z manželské poradny. Rodinu svého synovce se rozhodne zachránit velmi originálním způsobem. Musejí se rozvést. Ne jen tak, na oko, ale na základě pádného důvodu. Marta jim naordinuje nevěru. Je ale nezbytně nutné, aby se navzájem přistihli in flagranti.

Recenze:
Josef a Miluška jsou manželé už dlouho dobu. Miluška je učitelka aerobiku a zdravým životním stylem zahlcuje svého manžela i jejich dospívající dceru. Josef svoji ženu miluje, ale zároveň má slabost pro mladší a krásnější ženy. Jejich manželství krachuje stejně jako Josefovo nakladatelství. Jednoho dne k nim nečekaně přijíždí teta Marta na rekonvalescenci. Ta, jako psycholožka v manželské poradně, hned zvětří, že v jejich vztahu není něco v pořádku a rozhodne se to napravit. Manželům proto naordinuje nevěru, musí se vzájemně přistihnout in flagranti!

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací