We Are Your Friends (2015)

Film

we_are_your_friends_plakat1

Režie:


Premiéra v ČR: 3. 9. 2015 ()Oficiální synopse:
„We Are Your Friends“ je příběh o hledání vlastního stylu zasazený do světa elektronické hudby a hollywoodského nočního života, ve kterém ctižádostivý 23letý DJ Cole (Efron) tráví dny tím, že kuje pikle se svými přáteli z dětství, a po nocích pracuje na skladbě, se kterou udělá díru do světa. Všechno se ale změní v okamžiku, kdy se seznámí s charizmatickým, ale poněkud pošramoceným postarším DJ Jamesem (Bentley), který si vezme pod svá křídla. Věci se však zkomplikují, když se Cole zamiluje do Jamesovy mnohem mladší přítelkyně Sophie (Ratajkowski). S tím, jak zapovězený vztah nabývá na intenzitě a rozpadá se jeho přátelství s Jamesem, musí si Cole vybrat mezi láskou, loajalitou a budoucností, pro kterou je předurčen.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:


Trailer 1:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
we_are_your_friends_plakat1

We are your friends by se skoro hodil jako vzdělávací snímek pro středoškolské studenty. Viděli by, jak lidem ubližuje pití a drogy, neférové jednání a co všechno můžeme dokázat zapálenou prací. Poměrně věrně se drží konceptu amerických scénářů: od nuly poctivou dřinou dosáhneme úspěchu. Je lepší nedívat se před návštěvou kina na trailer, protože v něm uvidíme ty nejzajímavější momenty a děj je pak předvídatelnější víc, než by bylo prospěšné (pokud to vůbec někdy může být ku prospěchu).


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací