Websterovi ve filmu (2022)

Režie:
Premiéra v ČR: 13. 10. 2022 ()

Synopse: Mohlo by se zdát, že Lili Websterová (Ivana Korolová) je pavoučí holčička jako každá jiná. Spolu se svým starším bráchou (Adam Mišík), starostlivou maminkou (Ivana Chýlková), chápajícím tatínkem (Jaromír Dulava) a čipernými prarodiči (Jiří Lábus) žije v kokonu nad výtahovou šachtou, chodí do školy a ráda si hraje s kamarády. Lili je ale neobyčejně zvídavá a odvážná, a tak se jí občas stane pořádný průšvih. Třeba tenkrát, když měla zodpovědnost za hlídání much a všechny jí uletěly, nebo když se nechala napálit podvodníkem na internetu. Humorné i laskavé příběhy propletené nečekaným dobrodružstvím se v rodinném animovaném filmu věnují každodenním dětským radostem i trápením a ukazují, že nejpevnější síť je rodina.

Recenze:
Websterovi ve filmu jsou v závěru povedená podívaná především po vizuální a herecké stránce, těžce však zaostávají, co se příběhu týče. Vyprávění je příliš epizodické a nenávazné, působí roztříštěně a nemá žádnou přesnější pointu ani smysl. A je to škoda, protože nebýt toho, mohlo jít o poměrně sympatický snímek pro celou rodinu.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací