Kolo zázraků (2017)

Režie:
Premiéra v ČR: 4. 1. 2018 ()

Synopse: I tentokrát získal Allen pro film ty nejlepší herecké hvězdy současnosti. V hlavních rolích se představí Kate Winslet, James Belushi, Juno Temple a také zpěvák Justin Timberlake, který již několikrát dokázal své vysoké herecké kvality.

Děj filmu drží režisér zatím pod pokličkou. Víme však, že se se svým novým filmem se vrací do 50. let minulého století na Coney Island.

Plavčík Mickey (Justin Timberlake) nám vypráví příběh, který je možná trochu ovlivněn jeho bujnou fantazií. Život Ginny (Kate Winslet) není příliš šťastný. Živoří na promenádě, kde její manžel (Jim Belushi) pracuje jako obsluha kolotoče. Tam je občas navštěvuje manželova dcera (Juno Temple), která se otci již dávno odcizila.

Klasická situace, prostřednictvím které Allen odkrývá vrstvu za vrstvou lidské chování a vztahy.

Recenze:
Ginny, nešťastná bývalá herečka pracující jako servírka, a její manžel Humpty žijí poměrně poklidným životem v zábavním parku na Coney Islandu. Tedy až do chvíle, než se k nim nastěhuje Humptyho dcera z prvního manželství Caroline. Ta prchá před poskoky svého bývalého muže, mafiána. Záhy se všechno zvrtá. Zjišťujeme, že Ginny má aféru s místním plavčíkem Mickeym, její syn má podivnou zálibu v zapalování ohňů a vůbec, skoro nic nefunguje tak jak by mělo. Do toho se Caroline zákonitě zamiluje do Mickeyho a Ginny posedne žárlivost. A čeho všeho je schopna taková nešťastná žena toužící po lásce?

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací