Wonder Woman 1984 (2020)

Film

Plakát Wonder Woman 1984

Režie:


Premiéra v ČR: 28. 1. 2021 ()Oficiální synopse:
V pokračování očekávané komiksovky se tentokrát ocitneme v osmdesátých letech. Proti superhrdince Wonder Woman budou stát dva záporáci. Max Lord v podání Pedra Pascala (seriál Hra o trůny) a také Cheetah s tváří herečky Kristen Wiig (Marťan).

Vrací se pochopitelně Gal Gadot jako Wonder Woman s Chrisem Pinem a taktovku nad nimi opět drží oceňovaná režisérka Patty Jenkins. Film navíc dostává ještě jednu velkou hvězdu. Hudbu k němu totiž složil soundtrackový velikán Hans Zimmer.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
Plakát Wonder Woman 1984

Psal se rok 1984. A sličná divoženka Diana Prince se nacházela ve Washingtonu, kde pracovala jako kurátorka ve Smithsonovském muzeu. Jednoho dne se zde však objevuje kámen, který dokáže plnit přání, a tak se roztáčí kolotoč nevídaných událostí. Takovou drahocennost by totiž chtěl do svého vlastnictví každý. Jenže všechno má svou cenu, i zdánlivě obyčejné přání.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací