Wonder Woman (2017)

Režie:
Premiéra v ČR: 1. 6. 2017 ()

Synopse: Ještě než se stala Wonder Woman, podstoupila princezna Amazonek Diana trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. Vyrůstala v chráněném ostrovním ráji až do doby, kdy na jejich pobřeží havaroval americký pilot a vyprávěl jim o masivním konfliktu zuřícím v okolním světě. Diana opouští bezpečí domova s přesvědčením, že dokáže hrozbu zastavit. Diana bojuje po boku mužů ve válce, která má ukončit všechny konflikty, a objevuje plný potenciál svých schopností… a svůj skutečný úděl.

Recenze:
Diana, princezna Amazonek, je už od mala jiná, liší se od ostatních. Je průbojná, tvrdohlavá a bojovně nadaná. Netuší, že není jako ostatní amazonky. Už jako malá podstoupila trénink, který z ní udělal neporazitelnou bojovnici. Jednoho dne na magickém ostrově amazonek jménem Themyscira ztroskotá americký pilot Steve Trevor. Ten vypráví Dianě a ostatním Amazonkám o zuřícím konfliktu v okolním světě, světové válce. A tak se Diana rozhodne opustit rodný ostrov a vyplouvá se Stevem na dobrodružství. Věří totiž, že dokáže konflikt zastavit, když zastaví toho, kdo za ním doopravdy stojí. Ale kdo za válkou vlastně stojí? Na své pouti objevuje tato speciální Amazonka svůj opravdový potenciál, a zjišťuje, jací jsou lidé a muži. Odhaluje, jaké to je být superhrdinkou.

(photo&video: )

Video
Trailer 1:


Comic-Con trailer:

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací