Život kotěte (2023)

Režie:
Premiéra v ČR: 4. 5. 2023 ()

Synopse: Vrnilka je živé a zvědavé kotě, které teprve objevuje život na pařížských střechách. Jeho osud se změní, když se ho ujme desetiletá Clémence a odveze ho do venkovského domu v srdci hor. Tím začíná jejich neobyčejné dobrodružství, které oba navždy změní.

Desetiletá Clémence a Vrnilka, její mourovaté koťátko, odjíždějí z Paříže na prázdniny do Vogéz. Příhody a nečekaná setkání, které Clémence a Vrnilka na venkově zažijí, změní jejich život. Na venkově Vrnilka objeví svobodu a přírodu, ale také nebezpečí života daleko od města. Setkává se bílým kotětem, které se brzy stane jejím přítelem. Kočička Vrnilka je zábavná, dojemná, nepředvídatelná, překvapivá, záhadná i znepokojivá, nikoho nenechá lhostejným. Je ideálním parťákem, zvídavým, trpělivým, nesoudícím a především hravým.

Recenze:
Hrdinkou tohoto hraného filmu je desetiletá Clémence, která najde osiřelé kotě a ujme se ho. Doma je napjatá atmosféra, a tak ke svému čtyřnohému kamarádovi Vrníkovi snadno přilne. Vše se ale změní, když z pařížského bytu odjedou do venkovského domu na prázdniny. Kocour objevuje venkovní svět, který je zábavný i nebezpečný. Clémence poznává, že její koťátko dospívá a chce víc svobody. Nechá ho jít, aby mohlo žít, jak chce?

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací