Zombieland (2009)

zombieland_2009_poster
Režie:
Premiéra v ČR: 3. 12. 2009 ()

Synopse: Akční komedie Zombieland společnosti Columbia Pictures vypráví příběh dvou mužů, kteří se snaží přežít ve světě, ovládaném zombies. Columbus (Jesse Eisenberg) je obrovský zbabělec – ale jak se ukazuje, pokud máte hrůzu z toho, že vás sežerou zombies, dokáže vás strach udržet naživu. Tallahassee (Woody Harrelson) je drsňácký zabiják zombie, který je motivován touhou získat poslední čokoládovou tyčinku na světě. Když spojí své síly s Wichitou (Emma Stone) a Little Rock (Abigail Breslin), které také objevily vlastní způsoby, jak přežít nadvládu zombie, budou muset zjistit, co je horší: spoléhat se jeden na druhého nebo se nechat přemoci zombies.

Recenze:
Zombieland pobaví všechny, kteří mají rádi ztřeštěnou podívanou. Nečekejte nic víc než oddechovou zábavu, která ovšem splní svůj účel dokonale. Vtípky jsou sice lehce oplzlé, ale do tohoto filmu se hodí. Malá rada pro ty, kteří chtějí přežít až do konce, začněte trénovat fyzickou kondici, kontrolujte zadní sedadlo auta a kabinku před vstupem na wc.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací