Zvonilka a piráti (2014)

Režie:
Premiéra v ČR: 20. 3. 2014 ()

Synopse: Ze světa Petra Pana přichází do našich kin snímek Zvonilka a piráti, velkolepé dobrodružství o Zarině, chytré a ambiciozní víle, která je ohromena neuvěřitelnými možnostmi modrého kouzelného prášku. Když se kvůli svým odvážným nápadům dostane do potíží, uteče ze země víl a spojí své síly s piráty, kteří z ní udělají kapitánku své lodi. Zvonilka se společně se svými přáteli musí vydat na dobrodružnou pouť, aby Zarinu našli a společně pak zkřížili meče s bandou pirátů pod vedením plavčíka Jamese, ze kterého se má záhy stát legendární Kapitán Hook.

Recenze:
Jak již trailer i plakáty napovídají, čeká nás klasická pohádka z dílny Walt Disney, kdy dobro zvítězí a zlo bude po zásluze potrestáno. Roztomilé a pestrobarevně vyvedené postavičky si zamilují všichni kluci i holčičky. Miláčkem číslo jedna se bezesporu stane čerstvě vylíhnutý krokodýlek s baculatým tělíčkem a kukadly velkými jako talíře. Žádné překvapení se nekoná ani na poli hudby. Svižné a poměrně chytlavé písničky podkreslí dětské dobrodružství dokonale.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací