O multikinech

Praha – Cinema City (Palace Cinemas) – Letňany


 Velké město + velké nákupní centrum + velké plátno = Cinema City Letňany.

 

 

Letňany byly  benjamínkem rodiny Palace Cinemas,ale už tomu tak není. Narodili se jim další dva sourozenci, a to v Ústí nad Labem a Liberci. Další přírůstek je očekáván v Ostravě. Rok 2011 byl nejen pro Letňany, ale i pro všechny jeho příbuzné zlomovým. Palace Cinemas bylo adoptováno společností Cinema City.

Nákupní centrum Letňany patří k největším v České republice. Najdete zde na 150 obchodů známých světových značek rozmístěných na ploše 125 000m2. To už chvíli trvá, než tento kolos projdete. Možná právě proto je přilehlé Tesco otevřeno non-stop. To má mnoho výhod. Nikam nemusíte spěchat. A navíc, když Vás po projekci Vašeho oblíbeného filmu přepadne chuť na něco dobrého, Tesco je Vám vždy k dispozici. I v pozdních nočních hodinách.

Samotné multikino se nachází v těsné blízkosti jídelního koutu. Vybrat si můžete z nabídky české kuchyně, sushi či rychlovku v podobě obložené bagety. Hned po prvním letmém pohledu na kino zjistíte, že je obklopeno minizábavným rájem. Před začátkem představení se můžete občerstvit na baru, postřílet pár vesmírných příšer či se s kamarádem utkat v automobilových závodech. Užijí si zde nejen děti, ale i dospělí.

Obsluha jak u pokladen s lístky, tak s občerstvením dosahuje požadovaných standardů. Nevybočuje ani jedním směrem. Nabídka nejrůznějších pochutin je prezentována na velkých, barevných a slin vyvolávajících obrázcích. Po předešlém nepromyšleném tahu jsou konečně u vyobrazených potravin uvedeny i ceny. Takže pohodlně zjistíte, co kolik stojí a v klidu zvážíte, zda zvolit to či ono.

Toalety najdete jak v uvnitř, tak vně multikina. Ty vně jsou určeny pro širokou veřejnost návštěvníků nákupního centra. Sály jsou rozděleny na dvě části a každá tato část má své vlastní sociální zázemí. Což je velmi příjemné a praktické. Nikde nemusíte zmateně pobíhat a přebíhat. Kapacita je dostatečná a vzhled příjemný. K osušení rukou můžete použít jen fukary, papírové utěrky tu nenajdete.

Posezení před kontrolou lístků je poskrovné. Je tu pouze jedna sedačka s lavičkou sestavena do „el“. To není moc promyšlené. Za kontrolou je to o fous lepší. K užití je tu připraveno několik dvojsedaček.

3D promítání:

Toto multikino podporuje 3D projekci. Speciální brýle si buď můžete zakoupit na pokladně multikina, nebo donést své vlastní.

Sál:

  • sedačky jsou poskládány do mírného obloučku
  • sál je strmý; poměrně dobře vidíte na plátno
  • sedáky jsou umístěny vysoko; návštěvníci menšího vzrůstu a děti budou mít problém dosáhnout nohami pohodlně na zem
  • velmi kolmá zádová opěrka; což je sice pro záda prospěšné, ale při sledování filmu nepohodlné
  • kvalitní zvuk
  • panoramatické plátno v sále č.5
  • všechny sály jsou klimatizované

Ceník:

  Běžné filmy Digital 3D (bez brýlí) Digital 3D (včetně brýlí)
Dospělí 179 Kč 209 Kč 224 Kč
Studenti, senioři 139 Kč 169 Kč 184 Kč
Děti (do 12 let) 129 Kč 159 Kč 174 Kč
Rodinné vstupné 499 Kč 660 Kč 720 Kč
Levné filmové pondělí 139 Kč 169 Kč 184 Kč

 

Program: zde

Jídelní a nápojový lístek:


Dostupnost:

Autem

– Veselská 663, Praha 9

– součástí nákupního  centra Letňany je velké parkoviště, zdarma

Městskou hromadnou dopravou

– metrem: stanice Letňany (dále autobusem)

– autobusem č.: 110, 140, 186, 195, 197, 351, 365, 511

– zdarma autobusem: OCL, TESCO

Mapka: Google mapy

[review pros="herna a bar; panoramatický sál; prudký sklon hlediště; kvalitní zvuk; parkování zdarma" cons="Vysoké ceny za lístky i za občerstvení, výška sedáků; kolmá zádová opěrka; posezení před kontrolou lístků" score=85]

 

Hodnocení čtenářů:

[ratings]

 

 Aktualizováno: 15. 1. 20121 komentář on Praha – Cinema City (Palace Cinemas) – Letňany

Napsat komentář