Předpremiéry filmu Deadpool 2 v Premiere Cinemas, Cinema City, CineStar a GAC

Dva dny předpremiérových projekcí.

 
 

Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds) je zpět, a jak už je u tohoto přidrzlého superhrdiny zvykem, jeho příchod do kin nebude jen tak obyčejný. Akční komedie Deadpool 2 bude v multikinech Premiere Cinemas, Cinema City, CineStar a Golden Apple Cinema i sálech IMAX a 4DX k vidění už od úterý 15. května 2018.

Co: Předpremiéra filmu Deadpool 2:

Kdy: 15. a 16. května 2018

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: premierecinemas.cz


Co: Předpremiéra filmu Deadpool 2:

Kdy: 15. a 16. května 2018

Kde: Cinema City ČR, 4DX, IMAX

Podrobnosti naleznete zde: cinemacity.cz


Co: Předpremiéra filmu Deadpool 2:

Kdy: 15. a 16. května 2018

Kde: CineStar ČR 

Podrobnosti naleznete zde: cinestar.cz


Co: Předpremiéra filmu Deadpool 2:

Kdy: 15. a 16. května 2018

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: gacinema.cz


 

Synopse filmu Deadpool 2:

Když Wade Wilson neboli Deadpool v roce 2016 do kin vtrhnul jako nejužvaněnější a nejvtipnější superhrdina všech dob, brutálně zamával nejen se svými protivníky, ale i s žebříčky nejnavštěvovanějších komiksových filmů. A nyní se vrací, aby s pomocí svých schopností opět zachraňoval celý svět. Třeba před děsivě nebezpečným lepkem v potravinách.

Připravte se na druhý příchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možná s ním prožijeme okamžiky, kdy jako kuchař přežívá skoro smrtící hovězí útok a hned poté prahne po splnění svého velkého snu: stát se nejvyhledávanějším barmanem v Mayberry. A zároveň se chce vyrovnat s tím, že zcela ztratil chuť a snaží se tedy znovuobjevit správné životní koření. Pátrá i po nějakém nestabilním kondenzátoru, bojuje s nindži i japonskou jakuzou a vzdoruje smečce sexuálně agresivních čoklů. Deadpool také vyráží do světa, aby objevil pro něj významné životní body: rodinu, přátelství, novou chuť prožívat dobrodružství a také, aby si zasloužil vytoužený hrneček s nápisem „Nejlepší milovník na světě“. Nebo taky ne.

Deadpool je zkrátka chlapík mnoha tváří, byť by ta jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pěkně hnusná. Ale za to nemůže. Což ovšem neplatí o jeho hodně černém smyslu pro humor a netradičním přístupu k superhrdinským pravidlům fair play.

Režie: David Leitch

Hrají: Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Brianna Hildebrand, Bill Skarsgård, Zazie Beetz

Premiera v ČR: 17. 5. 2018 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací