Předpremiéry filmu Jurský svět: Zánik říše v Premiere Cinemas, Cinema City, CineStar, GAC a 4DX, IMAX, VIP

„Život si najde cestu.“

 

Chris Pratt se spolu s Bryce Dallas Howard vrací do Jurského světa, tentokrát s podtitulem Zánik říše. Vedle lidských herců uvidíme v hlavních rolích T-Rexe, Brachiosaury či Velociraptory a samozřejmě Blue, inteligentního ještěra. A jak řekl Jeff Goldblum v roli vědce Iana Malcolma: „Byli tu před námi. A jestli si nedáme pozor, budou tu i po nás.“ Na středeční předpremiérové projekce sci-fi dobrodružství Jurský svět: Zánik říše zvou multikina Premiere Cinemas, Cinema City, CinStar, Golden Apple Cinema a sály VIP, IMAX i 4DX.

Co: Předpremiéra filmu Jurský svět: Zánik říše:

Kdy: 20. června 2018

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: premierecinemas.cz


Co: Předpremiéra filmu Jurský svět: Zánik říše:

Kdy: 20. června 2018

Kde: Cinema City ČR, VIP, 4DX, IMAX

Podrobnosti naleznete zde: cinemacity.cz


Co: Předpremiéra filmu Jurský svět: Zánik říše:

Kdy: 20. června 2018

Kde: CineStar ČR 

Podrobnosti naleznete zde: cinestar.cz


Co: Předpremiéra filmu Jurský svět: Zánik říše:

Kdy: 20. června 2018

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: gacinema.cz


 

Synopse filmu Jurský svět: Zánik říše:

Pokračování jednoho z nejúspěšnějších filmů všech dob. Dinosauři z Jurského světa jsou v ohrožení a Chris Pratt spolu s Bryce Dallas Howard se vydávají na jejich záchranu.

Před čtyřmi lety nás dinosauři porazili. Alespoň na Isla Nublar, exotickém ostrově, kde prosperoval unikátní zábavní park Jurský svět, než se jeho exponátům podařilo utéct z klecí. Ve finále jednoho z nejúspěšnějších filmů všech dob opustili ostrov poslední lidé a nechali ostrov napospas prehistorickým tvorům. Jenže teď se za nimi musí vrátit.

Proč? Protože na ostrově se probudila tamní sopka a dinosaurům už podruhé v dějinách hrozí vyhynutí. Claire (Bryce Dallas Howard) se z upjaté manažerky parku proměnila v aktivistku, která je chce za každou cenu zachránit. A Owena (Chris Pratt) na ostrov žene touha najít a spasit Blue, inteligentního ještěra, jehož dokázal vychovat a částečně vycvičit, a po němž se po zániku parku slehla zem. Na Isla Nublar jim však nehrozí jenom sežrání, zašlápnutí či spálení tekoucí lávou. Hned po příjezdu se stanou očitými svědky a nedobrovolnými aktéry falešné hry, která v konenčném důsledku může změnit život na celé planetě a vrátit ho o pár miliónů let zpátky.

Ve filmu Jurský svět: Zánik říše se vrací tým, který stvořil famózní první díl, jen režisér Colin Trevorrow předal režijní otěže J. A. Bayonovi a spolu se Stevenem Spielbergem se ujal role producenta. Jako pojítko se ságou Jurského parku pak působí návrat Jeffa Goldbluma v roli vědce Iana Malcolma.

Jurský svět: Zánik říše bude výjimečný i tím, že se v něm objeví víc dinosaurů než v první části nebo v jakémkoliv díle Jurského světa. „Diváci se samozřejmě můžou těšit na své oblíbené hrdiny – T-Rexe, Brachiosaury či Velociraptory, ale taky se tu objeví i druhy, které ještě nikdy neviděli. Rozhodně stojí za to se na ně do kina přijít podívat,“ slibuje režisér Bayona.

Režie: J.A. Bayona

Hrají: Toby Jones, Chris Pratt, Jeff Goldblum, Rafe Spall, Robert Emms, Bryce Dallas Howard, Geraldine Chaplin, BD Wong, Justice Smith, James Cromwell, Ted Levine, Ronan Summers, Peter Jason, Charlie Rawes, Honey Holmes, Kevin Layne, John Schwab, Daniella Pineda, Isabella Sermon, Alex Dower, Neil Bishop, Cory Peterson, Jeremy Gilbert, Victor Gardener

Premiera v ČR: 21. 6. 2018 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací