Utkejte se s herci úspěšného TV seriálu Okresní přebor

[singlepic id=891 w=120 h=120 float=left]  Nazujte kopačky a zahrajte si proti oddílu Slavoj Houslice díky multikinu CineStar.

 

Sledovali jste televizní seriál Okresní přebor? A chcete se dozvědět, kdo to byl legendární trenér Josef Hnátka? Zajděte si do kina na nový celovečerní film Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka.

Pokud patříte mezi fotbalové nadšence a patříte do týmu, které hrají Okresní přebor a nižší fotbalové soutěže, skrývá pro vás nový film Jana Prušinovského extra bonus. Dejte s členy týmu dohromady 11 vstupenek z jakéhokoliv představení českého filmu Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka v multikině CineStar a vhoďte v obálce spolu s kontaktními údaji do některého označeného boxu na pokladnách multikina CineStar. Vítězný tým se utká se Slavojem Houslice buď na domácí půdě, nebo na hřišti Slovanu Lochovice, kde se populární Okresní přebor natáčel.

[singlepic id=1884 w=320 h=240 float=right]Soutěž probíhá ve všech multikinech CineStar od 29. 3. 2012 do 10. 4. 2012. Samotné utkání pak proběhne 22. 4. 2012.

Vítěze ovšem nečeká jen přátelské utkání na zelném trávníku, nýbrž i mnoho dalších lákavých cen, jako je společná fotografie se Slavojem Houslice, fotbalové dresy Slavoje Houslice, VIP zlaté karty do multikina CineStar a kolekce DVD s televizním seriálem Okresní přebor.

Opravdu je o co hrát. Proto neváhejte a co nejdřív vyrazte do CineStar na Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka a pilujte vaše hráčské dovednosti s kopačákem.

 

Co: Nandejte to filmovému oddílu Slavoj Houslice – soutěž

Kdy: 29. 3. – 10. 4. 2012

Kde: CineStar

Za kolik: vstupenky dle platného ceníku

Podrobnosti: CineStar

 

Oficiální synopse Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka: (premiéra v ČR 29. 3. 2012)

„Na žádnej ťukes nemáte, jste dřeváci, a proto taky hrajete vokres.“ Málokterý trenér by hru svého mužstva popsal líp. Slavojem Houslice prošlo mnoho hráčů a koučů, ale jen on se v něm zapsal navěky. Legendární trenér Pepik Hnátek. Po obrovském úspěchu televizního seriálu se producenti z Mediapro Pictures rozhodli přenést současný fenomén a možná nejslavnější fotbalový klub v Česku i na plátna kin.

Děj filmu se odehrává v časovém období, které těsně předchází začátku stejnojmenného seriálu. Ten začíná momentem, kdy hrdinové řeší, zda splní poslední přání svého zesnulého vůdce Pepika Hnátka a vysypou jeho popel do středového kruhu houslického hřiště. „Při debatách o celovečerním filmu nás napadlo, že rozšíříme mytologii fotbalového oddílu Slavoj Houslice o jednu velmi významnou postavu, která již v samotném seriálu významnou roli má, ale nikdo ji nikdy neviděl. To nám připadalo jako nejvhodnější řešení, abychom nemuseli svět Okresního přeboru násilně měnit kvůli celovečernímu formátu,“ říká režisér a scenárista Jan Prušinovský.

Na vlastní oči tedy poznáte člověka, který pro fotbal žije a neváhal by pro něj i zemřít. Pepik Hnátek (Miroslav Krobot) má plot ve sparťanských barvách, notýsek plný taktických poznámek a trauma z toho, že Houslice nikdy nepostoupily do Kraje. Trenér je ale přesvědčený, že když budou hráči, včetně servilního kapitána Luňáka (Ondřej Vetchý), hvězdy týmu Kužela (David Novotný) a brankáře Káji (Jakub Kohák), plnit jeho pokyny, úspěch se dostaví. Jenže život není jen o brankách a bodech, ale i o nemocných srdcích, porouchaných drážních signalizacích a kolotočářích, kteří obsadí hřiště a nechtějí se hnout.

Ve filmu uvidíte skoro všechny oblíbené seriálové hrdiny, včetně Hnátkovy starostlivé manželky Antonie (Jaroslava Pokorná) a fotbalových šíbrů, předsedy Orla (Luděk Sobota), pokladníka Hovorky (Pavel Kikinčuk) a sexuálně zdatného zdravotníka Větvičky (Leoš Noha).

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací