Dětské předpremiéry animáku Úžasňákovi 2 v Premiere Cinemas, Cinema City, CineStar a GAC

Rodinka superhrdinů je zpět.
 
 
Helen, Bob a jejich děti Violet, Dash a malý Jack-Jack se vrací po čtrnácti letech do kin ve filmu Úžasňákovi 2. Tentokrát se v centru dění ocitne Elastička Helen a její manžel zatím pomáhá dětem zvládat každodenní nástrahy „normálního“ života. Na obzoru se ovšem rýsuje nový padouch. Do akce se bude muset zapojit i Mražoun. Povede se jim spojit síly a vyhrát nad nepřítelem? To se dozvíme již tuto neděli, protože multikina Premiere Cinemas, Cinema City, CineStar a Golden Apple Cinema zvou na speciální dětské předpremiéry.

Co: Pohádková neděle s předpremiérou filmu Úžasňákovi 2

Kdy: 29. července 2018

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: premierecinemas.cz


Co: Předpremiérové projekce filmu Úžasňákovi 2

Kdy: 29. července 2018

Kde: Cinema City ČR + 4DX

Podrobnosti naleznete zde: cinemacity.cz


Co: Dětská neděle s předpremiérou filmu Úžasňákovi 2

Kdy: 29. července 2018

Kde: CineStar ČR 

Podrobnosti naleznete zde: cinestar.cz


Co: Dětská neděle s předpremiérou filmu Úžasňákovi 2

Kdy: 29. července 2018

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: gacinema.cz


 

Synopse filmu Úžasňákovi 2:

Ve filmu Úžasňákovi 2 se vrací oblíbená rodina superhrdinů. Avšak tentokrát je hlavní hvězdou Helen, zatímco Bob zůstal v domácnosti a pomáhá Violet a Dashovi zvládat každodenní nástrahy „normálního“ života. Pro všechny je to těžká změna, a těžší je o to víc, že si nikdo z rodiny neuvědomuje superschopnosti malého Jack-Jacka. Když se objeví nový padouch, který se chystá uskutečnit ďábelsky geniální plán, tak rodina a Mražoun musí najít způsob, jak se dát zase dohromady a spojit síly – což se lehko řekne a těžko udělá, i když jsou všichni doslova úžasní.

PŘEDFILM Bao
V krátkém animovaném filmu BAO od studií Disney a Pixar dostane stárnoucí čínská maminka, které už dávno děti vyletěly z hnízda, druhou šanci prožít mateřství, když ožije jeden z jejích knedlíčků jako malý veselý chlapeček. Maminka nový uzlíček štěstí uvítá s nadšením, ale knedlík začne rychle růst a maminka dojde k hořkosladkému poznání, že nic nezůstane malé a roztomilé navěky. Krátký film od Pixar Animation Studios a režisérky Domee Shi mapuje radosti a strasti rodičovství pohledem barvité, štědré a chuťově výrazné čínské komunity v Kanadě.

Režie: Brad Bird

Premiera v ČR: 2. 8. 2018 (Falcon)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací