Přivítejte nové Cinema City Ostrava Okresním přeborem

[singlepic id=1510 w=120 h=120 float=left] Oslavte otevření nového multikina Cinema City v Ostravě předpremiérou filmu Okresní přebor.

 

Česká republika je bohatší o další multikino. Dnes se slavnostně otevřelo 8 promítacích sálů v Cinema City Ostrava. Nové kino sebou samozřejmě přináší i spoustu zábavy a potěšení. Přijďte do Cinema City Ostrava dnes, 22. 3. 2012, na předpremiéru Okresního přeboru a zahrajte si Human Joystick. Což je interaktivní hra, která je naprostou novinkou v českých kinech. Buďte prvními návštěvníky zbrusu nového a voňavého multikina a vychutnejte si neopakovatelnou atmosféru s podtitulem „Tenkrát poprvé“.

 

[singlepic id=1884 w=320 h=240 float=right]

Co: Předpremiéra filmu Okresní přebor

Kdy: 22. 3. 2012 v 19:45

Kde: Cinema City Ostrava

Za kolik: dle platného ceníku

Podrobnosti: Cinema City

 

Oficiální synopse Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka:

„Na žádnej ťukes nemáte, jste dřeváci, a proto taky hrajete vokres.“ Málokterý trenér by hru svého mužstva popsal líp. Slavojem Houslice prošlo mnoho hráčů a koučů, ale jen on se v něm zapsal navěky. Legendární trenér Pepik Hnátek. Po obrovském úspěchu televizního seriálu se producenti z Mediapro Pictures rozhodli přenést současný fenomén a možná nejslavnější fotbalový klub v Česku i na plátna kin.

Děj filmu se odehrává v časovém období, které těsně předchází začátku stejnojmenného seriálu. Ten začíná momentem, kdy hrdinové řeší, zda splní poslední přání svého zesnulého vůdce Pepika Hnátka a vysypou jeho popel do středového kruhu houslického hřiště. „Při debatách o celovečerním filmu nás napadlo, že rozšíříme mytologii fotbalového oddílu Slavoj Houslice o jednu velmi významnou postavu, která již v samotném seriálu významnou roli má, ale nikdo ji nikdy neviděl. To nám připadalo jako nejvhodnější řešení, abychom nemuseli svět Okresního přeboru násilně měnit kvůli celovečernímu formátu,“ říká režisér a scenárista Jan Prušinovský.

Na vlastní oči tedy poznáte člověka, který pro fotbal žije a neváhal by pro něj i zemřít. Pepik Hnátek (Miroslav Krobot) má plot ve sparťanských barvách, notýsek plný taktických poznámek a trauma z toho, že Houslice nikdy nepostoupily do Kraje. Trenér je ale přesvědčený, že když budou hráči, včetně servilního kapitána Luňáka (Ondřej Vetchý), hvězdy týmu Kužela (David Novotný) a brankáře Káji (Jakub Kohák), plnit jeho pokyny, úspěch se dostaví. Jenže život není jen o brankách a bodech, ale i o nemocných srdcích, porouchaných drážních signalizacích a kolotočářích, kteří obsadí hřiště a nechtějí se hnout.

Ve filmu uvidíte skoro všechny oblíbené seriálové hrdiny, včetně Hnátkovy starostlivé manželky Antonie (Jaroslava Pokorná) a fotbalových šíbrů, předsedy Orla (Luděk Sobota), pokladníka Hovorky (Pavel Kikinčuk) a sexuálně zdatného zdravotníka Větvičky (Leoš Noha).

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací