Předpremiérové projekce filmu Bumblebee v Premiere Cinemas, Cinema City a GAC

Žlutý „Brouk“ přijíždí do kin.
 
 
Sérii Transformers známe. Srdce všech fanoušků si bezesporu získal Bumblebee. Jak to s ním ale vlastně bylo? Režisér Travis Knight nás zavede na úplný začátek a seznámí nás nejen s osmnáctiletou Charlie Watsonovou (Hailee Steinfeld), ale především s žlutým „Broukem“ Bumblebee. Multikina Premiere Cinemas, Cinema City, Golden Apple Cinema a sál VIP zvou na předpremiéru akčního sci-fi dobrodružství Bumblebee.

Co: Předpremiéra filmu Bumblebee:

Kdy: 19. prosince 2018

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: premierecinemas.cz


Co: Předpremiéra filmu Bumblebee:

Kdy: 19. prosince 2018

Kde: Cinema City ČR + VIP

Podrobnosti naleznete zde: cinemacity.cz


Co: Předpremiéra filmu Bumblebee:

Kdy: 19. prosince 2018

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: gacinema.cz


 

Synopse filmu Bumblebee:

Charlie je obyčejná osmnáctiletá holka, která právě k narozeninám dostala své první auto. Jenže ten žlutý „Brouk“ není obyčejná ojetina, ale Bumblebee, který se v téhle podobě ukrývá nejen před lidmi, ale i ostatními Transformers.

Charlie Watsonová (Hailee Steinfeld) slaví osmnáctiny, ale moc důvodů k radosti nemá. Na čele jí vyrazil čerstvý megabeďar a naděje, že od rodiny dostane vysněné auto, se rozplyne ve chvíli, když rozbalí mimořádně trapné dárky. Až majitel bazaru a vrakoviště, u kterého brigádničí, se nad ní smiluje a daruje jí žlutý Volkswagen Brouk, jenž ovšem spadá spíš do kategorie dar nedar. Jen ten největší optimista by totiž vsadil na to, že tahle kraksna bude ještě někdy provozuschopná. Charlie ho dokáže rozchodit aspoň natolik, že s ním doskáče domů do garáže, kde se ho pokusí opravit. Když se ale poprvé zespodu podívá na podvozek, zírají na ni dvě veliké modré oči a Charlie okamžitě dojde, že tohle nebude obyčejné auto. S Autobotem Bumblebeem se dívka spřátelí pozoruhodně rychle, navzdory tomu, že ten s ní kvůli poškození nemůže komunikovat jinak než prostřednictvím útržků písniček z autorádia. Vzhledem k tomu, že Bumblebeeho poměrně intenzivně hledají nepřátelsky naladění Deceptikoni z jeho rodné planety a podobně nebezpečný vládní agent Burns (John Cena), nebudou mít Charlie a Bumblebee na bližší seznamování čas a prostor. Na útěku před nepřáteli však zjistí, že navzdory všem předpokladům můžou být v tomhle nesourodém tandemu neporazitelní.

Příběh filmu Bumblebee časově předchází všem dílům předchozích Transformers, a přestože fanoušci dostanou to, na co jsou u téhle populární ságy zvyklí, film Bumblebee do série tak úplně nezapadá. „Srdcem tohoto příběhu je vztah Charlie a Bumblebeeho, to, jak spolu prožívají banální, ale i velmi nebezpečné situace. Vývoj postav je důležitější než akce,“ říká o filmu Hailee Steinfeld a potvrzuje tak naděje, které fanoušci Transformers do tohoto filmu vkládali. Po kovových orgiích v podání Michaela Baye se série vrací tam, kde ji chtějí vidět – k lehkosti a zábavnosti prvního dílu.

Režie: Travis Knight

Hrají: John Ortiz, Angela Bassett, Hailee Steinfeld, Dylan O’Brien, John Cena, Kenneth Choi, Justin Theroux, Pamela Adlon, Len Cariou, Glynn Turman, Peter Cullen, Steve Blum, Grey Griffin, Vanessa Ross, Lenny Jacobson, Jorge Lendeborg Jr., Megyn Price, Marcella Bragio, Gracie Dzienny, Jason Drucker

Premiera v ČR: 20. 12. 2018 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací