CineStar pro maminky – Líbáš jako ďábel

[singlepic id=891 w=120 h=120 float=left] Ďábelsky dobré polibky v CineStar.

 

Chcete odhalit tajemství, kdo líbá jako Bůh a kdo jako ďábel? Odpočiňte si od každodenních starostí s miminkem a vychutnejte si pekelně hříšný polibek Marie Poledňákové Líbáš jako ďábel. Těšit se můžete na staré známé tváře, ale i nové postavy. Středeční dopoledne 24. května 2012 proto patří v CineStar Liberec všem polibků chtivých maminkám.

 

[singlepic id=2051 w=320 h=240 float=right]

Co: CineStar pro maminky s filmem Líbáš jako ďábel

Kdy: 24. 5. 2012 v 10:00 hodin

Kde: CineStar – Liberec

Za kolik: 109 Kč

Podrobnosti: CineStar Liberec

 

Oficiální synopse Líbáš jako ďábel:

Dva roky po diváckém hitu Líbáš jako Bůh přichází autorka a režisérka Marie Poledňáková s volným pokračováním úspěšné komedie. V novém filmu Líbáš jako Ďábel posílá kvarteto hlavních hrdinů do nových životních situací.

„Opravdu to nebyl můj záměr,nechat si otevřenou možnost k vytvoření druhého dílu. Prostě se mi už víc do filmu nevešlo,“říká autorka a režisérka Marie Poledňáková a dodává: „I když jsem nepomýšlela na pokračování, občas jsem si položila otázku, jak tyhle vztahy mohou dopadnout? A stejnou otázku mi kladli i diváci: jedni viděli jedinou možnost, že se František vrátí k Bohunce, jiní, že Helena se musí vrátit ke Karlovi. A všichni zamilovaní byli přesvědčení, že Helena a František budou spolu žít. Mnoho diváků si vkládalo do příběhu svoji vlastní zkušenost, přání a představy. Bylo to pro mne nanejvýš překvapivé, ale i inspirující: sotva film skončil, diváci se ptali, co bude dál? Přiznávám, že i já sama jsem byla zvědavá, jak by to asi dopadlo, kdyby se čas příběhu nezastavil…A tak jsem se rozhodla dát svým hrdinům šanci a nechat je žít: ty čtyři hlavní postavy jsou tak silné a výrazné, že to, co bude dál, nabídnou i vyřeší sami…“

Příběh nového filmu začíná ve chvíli, kdy staré manželské svazky jsou definitivní minulostí a Helena s Františkem se pokoušejí začít nový, společný život. Ovšem, jak už to tak bývá, pouto s bývalým životem nelze zpřetrhat jen tak jednoduše. Stále je to vaše rodina, vaše okolí a vaši bývalí partneři do společného života nutně stále patří.

„V padesátiletech člověk není solitér. Lety vytvořené rodinné vztahy jsou jako kruhy, které nejde překročit jen proto, že se naskýtá šance začít nový život,“tvrdí Marie Poledňáková a jistě tak vystihuje zkušenost i řady budoucích diváků.

Helenin bývalý manžel, úspěšný spisovatel Karel se sice konečně odstěhoval ze společné domácnosti, může žít naplno svůj život svůdníka, ale začíná zjišťovat, že mu cosi chybí. Na Františkovu exmanželku Bohunu, energickou dámu, zvyklou vše řídit, pak situace dopadá ještě tíživěji. Oba hledají cesty, jak Františka a Helenu znovu získat pro sebe.

František s Helenou zvolí z nastalé situace jediné rozumné východisko – rozhodnou se být chvíli sami a daleko, a tak vyrážejí na romantickou exotickou dovolenou do Maroka. Ale i zde je dostihnou nejen potíže, ale i jejich bývalí partneři, kteří ve Františkových a Heleniných cestovních lapáliích, k nimž patří ztracená zavadla, ukradené doklady a řada dalších problémů, vidí příležitost, jak se vrátit do jejich života. Pro náš pár teprve teď nastává opravdová zkouška jejich vztahu.

 

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací