Exkluzivní předpremiéra filmu Doba ledová 4: Země v pohybu 3D v Cinema City

[singlepic id=1510 w=120 h=120 float=left]Ve středu 27. 6. bude Slovanský dům svědkem historické události.

 

Už se nemůžete dočkat staré dobré party z dávné minulosti, protože se chcete dozvědět, jak to tenkrát vlastně bylo? Jak to vypadalo, když celistvá Pangea začala praskat? Proč se to stalo? A jak to ovlivnilo životy tehdejších obyvatel planety? Na všechny tyto otázky můžete dostat odpověď již tuto středu v multikině Cinema City Slovanský dům, neboť se tu tento den uskuteční exkluzivní předpremiéra zábavného, ale i velmi poučného animáku Doba ledová 4: Země v pohybu. Pokud se chcete zchladit, pobavit, ale i vzdělat, není lepší volby než vyrazit do kina. Tak co říkáte, jdete do toho?

 

[singlepic id=1998 w=320 h=240 float=right]

 Co: Exkluzivní předpremiéra filmu Doba ledová 4: Země v pohybu

Kdy: 27. června 2012

Kde: Cinema City Praha – Slovanský dům

Podrobnosti: Doba ledová 4 Cinema City

 

Oficiální synopse Doba ledová 4: Země v pohybu:

Nejoblíbenější zvířecí partička na světě je konečně zpět!

Do kin se po třech letech vrací oblíbená mamutí rodinka Mannyho, Ellie, jejich teenagerské dcerunky Broskvičky, lenochoda Sida, šavlozubého tygra Diega a potřeštěného krysoveverčáka Scratta, aby prožili nové napínavé dobrodružství. Právě Scratt, se svou vášní pro žaludy a jejich ukrýváním totiž způsobí katastrofu nevídaných rozměrů. Podaří se mu zasadit svůj žalud takovým způsobem, že pradávná Pangea začne praskat a lámat se na jednotlivé kontinenty a díky pohybu litosférických desek dojde i k rozdělení naší prehistorické party. Ellie a Broskvička zůstanou na jednom kontinentu a Many, Sid a Diego jsou unášeni proudem na ledové kře hluboko do širého oceánu.

Ať to stojí, co to stojí, naši tři odvážní přátelé se musí dostat zpátky domů a při tom na ně čeká nejedno velké dobrodružství. Při cestě zpět jim dají zabrat nejenom mořské bouře, přílivové vlny a mořské příšery, ale musejí zvládnout i první společné soužití na jedné malé kře a tak se můžeme těšit na řadu komických scén plných vzájemného špičkování. Shodou okolností a náhod se na jejich provizorní loď, kterou si vytvořili z ledovce, dostane i Sidova babička, kterou skupinka zachrání v příboji mořských vln. Už, už se zdá, že naše partička kamarádů bude zachráněna, když se z oparu mlhy vynoří loď, jenže její podivínská posádka na palubě ani v nejmenším nehodlá našim kamarádům pomoci. Naopak, všichni jsou zajati a dostávají se do ještě větší šlamastiky. Jak to s našimi oblíbenými pravěkými hrdiny dopadne, se přijďte podívat do kin od 28. června.

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací