Půlnoční premiéra filmu Doba ledová 4: Země v pohybu 3D v Golden Apple Cinema

[singlepic id=2093 w=120 h=120 float=left] V noci se středy na čtvrtek se začne psát historie.

 

Jak už to bývá, když se do kin chystá diváky velmi očekávaný film, objevuje se jedna speciální akce za druhou a ani multikino Golden Apple Cinema nezůstává pozadu. A proč by taky mělo? V noci ze středy na čtvrtek (prakticky již ve čtvrtek 28. 6. 2012) vyrazilo do útoku půlnoční akcí. Jednu minutu po půlnoci začne promítat film Doba ledová 4: Země v pohybu. Tato série si našla hodně příznivců, zejména díky bláznivému krysoveverčákovi Scrattovi.  Ale co se s nimi stane, když začne jejich domovská Pangea praskat? 

 

[singlepic id=2001 w=320 h=240 float=right]

 Co: Půlnoční premiéra filmu Doba ledová 4: Země v pohybu

Kdy: 28. června 2012

Kde: Golden Apple Cinema Zlín

Podrobnosti: Doba ledová 4 GAC

 

Oficiální synopse Doba ledová 4: Země v pohybu:

Nejoblíbenější zvířecí partička na světě je konečně zpět!

Do kin se po třech letech vrací oblíbená mamutí rodinka Mannyho, Ellie, jejich teenagerské dcerunky Broskvičky, lenochoda Sida, šavlozubého tygra Diega a potřeštěného krysoveverčáka Scratta, aby prožili nové napínavé dobrodružství. Právě Scratt, se svou vášní pro žaludy a jejich ukrýváním totiž způsobí katastrofu nevídaných rozměrů. Podaří se mu zasadit svůj žalud takovým způsobem, že pradávná Pangea začne praskat a lámat se na jednotlivé kontinenty a díky pohybu litosférických desek dojde i k rozdělení naší prehistorické party. Ellie a Broskvička zůstanou na jednom kontinentu a Many, Sid a Diego jsou unášeni proudem na ledové kře hluboko do širého oceánu.

Ať to stojí, co to stojí, naši tři odvážní přátelé se musí dostat zpátky domů a při tom na ně čeká nejedno velké dobrodružství. Při cestě zpět jim dají zabrat nejenom mořské bouře, přílivové vlny a mořské příšery, ale musejí zvládnout i první společné soužití na jedné malé kře a tak se můžeme těšit na řadu komických scén plných vzájemného špičkování. Shodou okolností a náhod se na jejich provizorní loď, kterou si vytvořili z ledovce, dostane i Sidova babička, kterou skupinka zachrání v příboji mořských vln. Už, už se zdá, že naše partička kamarádů bude zachráněna, když se z oparu mlhy vynoří loď, jenže její podivínská posádka na palubě ani v nejmenším nehodlá našim kamarádům pomoci. Naopak, všichni jsou zajati a dostávají se do ještě větší šlamastiky. Jak to s našimi oblíbenými pravěkými hrdiny dopadne, se přijďte podívat do kin od 28. června.

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací