Dětská neděle s filmem Zvonilka: Tajemství křídel v CineStar

cinestar_logo_nahled Vydejte se v neděli s kinem CineStar do kouzelného světa víl.

 

Podzim a zima s sebou přinášejí nejen sychravé, studené a mrazivé počasí, ale i mnoho příjemných chvil strávených nad překrásnými filmy. Zvonilka: Tajemství křídel je malebná pohádka určená zejména malým divákům. Nádherný a blyštivý svět víl skrývá nejedno dobrodružství. O tom už se brzy spolu se Zvonilkou budete moci přesvědčit na vlastní kůži. Zpříjemněte si nedělní den a zajděte si na předpremiéru (oficiální česká premiéra – 1. 11. 2012) animovaného vyprávění o vílí nezbedě do CineStaru.

zvonilka_tajemstvi_kridel_plakat

Co: Dětská neděle s filmem Zvonilka: Tajemství křídel

Kdy: 21. října 2012

Kde: CineStar ČR

Za kolik: dle platného ceníku (lze uplatnit kartu CineStar)

Podrobnosti: CineStar

 

Oficiální synopse filmu Zvonilka: Tajemství křídel:
Zvonilka: Tajemství křídelje fantastickým příběhem, ve kterém se Zvonilka vydává napříč zapovězenou hranicí ze svého domova do tajemných Zimních lesů, kde se setkává s celou řadou nových zimních víl a odhaluje kouzelné tajemství – Zvonilka má totiž sestru, stejně veselou a hravou Modrovločku. Ta se s ní na oplátku vydává na návštěvu do Zvonilčina domova. Když se o jejich pouti dozví královna Clarion a král Milori, vládci Zimních lesů, varují obě před tím, že už nikdy nesmějí zapovězenou hranici překročit, a vysvětlují jim oběť, kterou sami museli za podobný přestupek podstoupit. Zvonilka a Modrovločka ale nemohou ovlivnit přírodu. Když stroj na výrobu sněhu, který Modrovločka při svém putování po Zvonilčině domově používá, začne ohrožovat strom, jenž je zdrojem kouzelného prášku víl, jsou obě sestry nuceny sjednotit letní a zimní víly a vše napravit dříve, než bude pozdě.

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací