Pánská jízda s filmem Skyfall v CineStar Liberec

[singlepic id=891 w=120 h=120 float=left]Vychutnejte si Jamese Bonda v ryze mužské společnosti.

Konec měsíce října je bezesporu ozářen trojicí megaznámých čísel 007. Proč tedy nevyužít další možnost z řady speciálních příležitostí, která se vám nabízí a nezajít si na Pánskou jízdu s projekcí právě 23. bondovky Skyfall do multikina CinesStar – Liberec. Neuvidíte jen další dobrodružství legendárního agenta Jamese Bonda, ale těšit se můžete i na bohatý doprovodný program. Zajisté velkým lákadlem bude soutěž v pití piva a módní přehlídka dámského spodního a nočního prádla. Pánové, co na to říkáte? Na filmovou zábavu naváže od 21:30 afterpárty v restauraci The PUB Liberec.

 

[singlepic id=2501 w=320 h=240 float=right]

Co: Pánská jízda s filmem Skyfall

Kdy: 31. 10. 2012 v 18:30 hodin

Kde: CineStar – Liberec

Podrobnosti: CineStar Liberec

 

Oficiální synopse Skyfall:

(SK) Daniel Craig sa opäť predstaví v úlohe Jamesa Bonda, agenta 007, ktorého stvoril Ian Fleming. Tentokrát má jeho akcia názov Skyfall a je to v poradí už 23-tí film najdlhšie trvajúcej série na strieborných plátnach. V najnovšom príbehu prejde ťažkou skúškou jeho lojalita voči M, ktorú doháňa jej vlastná minulosť. Keď MI6 napadne neznámy útočník, Bond musí vypátrať a zneškodniť zdroj ohrozenia – bez ohľadu na to, koľko bude musieť obetovať on sám.

 

 

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací