Dětská neděle s filmem Čtyřlístek ve službách krále v CineStar

[singlepic id=891 w=120 h=120 float=left] Fifinka, Myšpulín, Bobík a Pinďa budou již tuto neděli ve službách krále.

 

Hltali jste jako malí komiksy o partě kamarádů z Třeskoprsk? První vydání Čtyřlístku vyšlo již roku 1969, ale již brzy se s ním setkáme ve zbrusu nové podobě. Film Čtyřlístek ve službách krále nás zavede až do rudolfínské doby a Fifinka, Myšpulín, Bobík a Pinďa se tu náramně zapotí. Dětská neděle plná krásných vzpomínek pro dospělé a nových seznámení pro nejmenší generaci se uskuteční již tuto neděli ve všech českých multikinech CineStar.

 

Co: Dětská neděle s filmem Čtyřlístek ve službách krále

Kdy: z důvodu odložení premiéry filmu je termín akce odložen na neurčito

Kde: CineStar ČR

Za kolik: dle platného ceníku (lze uplatnit kartu CineStar)

Podrobnosti: CineStar

 

Aktualizováno:

Vzhledem ke zrušení akce nabízí CineStar náhradní dětské představení v termínu Dětské neděle 27. 1. ZDARMA.

 

[singlepic id=2934 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse Čtyřlístek ve službách krále:

Po více než čtyřiceti letech od zrodu prvního legendárního českého komiksu ČTYŘLÍSTEK (první vydání vyšlo v roce 1969) se chystají oblíbené postavičky Fifi, Myšpulín, Bobík a Pinďa zaútočit i na naše kina v kresleném filmu ze současné i rudolfínské doby pod názvem ČTYŘLÍSTEK VE SLUŽBÁCH KRÁLE. Výtvarníkem je duchovní otec Čtyřlístku Jaroslav Němeček, scénáře se ujali manželé Hana a Josef Lamkovi, režii má Michal Žabka.

Režie: Michal Žabka

Hrají: Petr Nárožný, Martha Issová, Pavel Kříž, Kryštof Hádek, Martin Písařík, Ota Jirák, Tereza Bebarová, Jiří Lábus, Karel Heřmánek, Bohdan Tůma , Ondřej Brzobohatý , Vladimír Brabec, Jan Přeučil, Dalimil Klapka, Tomáš Juřička, Vladimír Javorský, Otakar Brousek st.

Premiera v ČR: 28. 2. 2013 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací