Předpremiéra filmu Terapie láskou v Cinema City

[singlepic id=1510 w=120 h=120 float=left]Vyzkoušejte Terapii láskou na vlastní kůži.

Zda získá Terapie láskou zlatou sošku a promění tak svoje oscarové nominace, je zatím ve hvězdách, ale jisté je jedno, pokud chcete vidět snímek dříve, než oficiálně dorazí do českých kin, stačí si jen koupit lístek. Po Valentýnské Sephora Ladies Nights uvádí Cinema City tento film v předpremiéře znovu a to již tuto neděli 24. února ve všech svých multikinech v České republice. Toužíte-li vidět ještě před udílením letošních Oscar Academy Awards, jestli to Bradleymu Cooperovi a Jennifer Lawrence na plátně klapne, máte jedinečnou možnost.

 

Co:  Předpremiéra filmu Terapie láskou

Kdy: 24. února 2013

Kde: Cinema City ČR

Za kolik: dle platného ceníku

Podrobnosti: Cinema City

 

[singlepic id=3272 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse filmu Terapie láskou:

Učitel dějepisu, Pat Solatano (Bradley Cooper), prošel psychickou krizí, během níž přišel o všechno – ztratil dům, práci, manželku i svůj dosavadní život. Jediné, co získal, bylo osm měsíců strávených v psychiatrické léčebně. Po jejich skončení mu soud dovolí vrátit se domů. A tady teprve začíná příběh Terapie láskou, excelentního filmu, který se pyšní 4 nominacemi na Zlaté Glóby a dokonce 8 nominacemi na Oscary včetně nominace za nejlepší film, režii, scénář i herecký výkon.

Pat se vrací ke svým rodičům (Jacki Weaver a Robert De Niro), kteří se mu ze všech sil snaží pomoci postavit se na vlastní nohy. Sám Pat je odhodlaný zásadně změnit svůj život, což pro něj znamená přemoci nezvladatelné návaly vzteku, myslet pozitivně a především znovu najít cestu ke své manželce Nikki (Brea Bee), protože je přesvědčený, že i přes velmi dramatické okolnosti jejich rozchodu, to musí spolu dát opět dohromady.

Jednoho dne ovšem Pat na večeři u přátel potká Tiffany (Jennifer Lawrence), nevyzpytatelnou a záhadnou dívku v depresi s kupou vlastních problémů. Od této chvíle se mu život začne komplikovat ještě více. Tiffany nabídne Patovi dohodu: pomůže mu sblížit se znovu s manželkou a on ji na oplátku pomůže s něčím pro ni velice důležitým – shání totiž partnera do taneční soutěže. Ani jeden z nich netuší, že se díky tomuto spojenectví mezi nimi vytváří nečekané pouto a oba zjišťují, že je společně trávený čas naplňuje neskonalým štěstím.

„Když jsem přemýšlel o obsazení, napadl mne Bradley Cooper. Má v sobě totiž stejnou vnímavost, přímost, nespoutanost i zranitelnost jako Pat Solatano. Navíc byl nadšený tím, že by měl hrát takovouto pro něj netypickou roli. Bylo to vše prostě ideálně načasováno. S Jennifer Lawrence jsem se předtím osobně nepotkal, ale naprosto mě odrovnala při rozhovoru přes skype. Chemie mezi Jennifer a Bradleym funguje tak skvěle, že si od prvního momentu přejete, aby právě tihle dva skončili spolu,“ říká režisér David O. Russel. A zdá se, že se Russel ve výběru hlavních představitelů opravdu trefil do černého, vždyť jsou oba nominováni na Zlaté Glóby i Oscary za své herecké výkony ve filmu.

Režie: David O. Russell

Hrají: Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Jacki Weaver, Chris Tucker, Anupam Kher, John Ortiz, Shea Whigham, Julia Stiles, Brea Bee

Premiera v ČR: 28. 2. 2013 (Forum film)

 

 

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací