Plakát a první trailer Gravitace / Gravity se Sandrou Bullock

[singlepic id=4193 w=120 h=120 float=left]Někdy se rutinní výprava změní v boj o přežití.

 

Mezi jedny z nejočekávanějších filmů tohoto roku můžeme zařadit snímek Gravitace. Astronauti Rayn Stone (Sandra Bullock) a Matt Kowalsky (George Clooney) se pokouší dostat zpět na Zemi poté, co dojde ke katastrofě na jejich vesmírné lodi. Dnes se můžeme podívat na první plakát a teaser oznamující první trailer, který bude ke zhlédnutí už zítra. Premiéra v českých kinech je naplánovaná na 3. října 2013.

Oficiální synopse: Sandra Bullock ve filmu hraje doktorku Ryan Stone, skvělou lékařku – inženýrku na její první vesmírné misi. George Clooney ztvárnil vesmírného veterána Matta Kowalskyho, který velí svému poslednímu letu před odchodem do důchodu. Jenže během zdánlivě rutinní výpravy do kosmu dojde ke katastrofě. Loď je zničená a Stone a Kowalsky zůstanou ve vesmíru sami, odkázáni jeden na druhého a směřujíc dál do temného vesmíru. Hluboké ticho dává oběma jasně najevo, že ztratili jakékoli spojení se Zemí… a tím i jakoukoli šanci na záchranu. Strach se pomalu mění v paniku, zejména když si oba uvědomí, jak málo kyslíku jim zbývá. Přitom paradoxně jediný možný způsob návratu je pokračování v cestě do hlubokého vesmíru.

Aktualizováno:  První trailer Gravitace

 

Trailer Gravitace (Gravity):

 

První záběry (Gravity):

 

Plakát Gravitace (Gravity):

[singlepic id=4193 w=400 h=640 float=center]

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací