Paramount oficiálně ohlásil film s Les Grossmanem

 „K**va vytřískej s**čky z tohoto filmu a ať Občan p***anej Kane vypadá jako směšnej domácí film.“Paramount Pictures a MTV Films dnes ohlásili, že budou pracovat na filmu o producentovi Les Grossmanovi. Ohlášení přicházi po Grossmanově produkci nedělních 2010 MTV Movie Awards. Tom Cruise, spolu s Benem Stillerem a Stuartem Cornfeldem mají zajištěna práva a budou pracovat na filmu.

[pro-player width=’630′ height=’400′ type=’video‘]http://www.youtube.com/watch?v=zXRd8JOyYlM[/pro-player]


Grossman, je znám jako mega producent, který vychoval talenty jako Rob Pattinson a Taylor Lautner. Grossman se poprve představil světu díky Stillerově komedii Tropická bouře (Tropic Thunder) v roce 2008.

[pro-player width=’630′ height=’400′ type=’video‘]http://www.youtube.com/watch?v=5NUr-Xart9Y[/pro-player]


Ben Stiller řekl: “Život Lese Grossmana je inspirativní příběh o klasickém lidském snažení dosáhnout  dokonalosti přes všechny nepřízně osudu. Ujistil mě, že má v plánu citovat, ‘K**va vytřískej s**čky z tohoto filmu a ať Občan p***anej Kane vypadá jako směšnej domácí film.’ Je mi cti, že s ním můžu pracovat.”Adam Goodman – Paramount Film Group prezident řekl, “Všechno, co jsem se v tomto podniku naučil, jsem se naučil od Lese. Začal jsem jako jeho asistent, a od prvního dne, kdy po mě hodil svůj tác, když jsem mu objednal špatný oběd, jsem ho začal mí rád jako svého otce.  Jsem vděčný Benovi a Stuartovi a jejich schopnosti zajistit práva na film.”

Tom Cruise by měl hrát Grossmana ve filmu a  Michael Bacall (Scott Pilgrim vs. the World) bude psát scénář. Na dotaz o čem bude, Grossman odpověděl: “Citoval bych svého velkého přítele Kirka Lazaruse, ‘Já nečtu scénář, scénář čte mě.’”
Nenechte se zmást, Grossman je opravdu smyšlená postava.

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací