Nelítostná soutěž s filmem Hunger Games: Vražedná pomsta

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Vyhrajte druhý díl knižní trilogie, hliníkovou láhev a přívěsek s motivem filmu.

Netrpělivě očekávané druhé pokračování série Hunger Games vstoupilo konečně do českých kin. Od 21. listopadu 2013 můžeme sledovat osudy Katniss, Peety i všech obyvatel zpustošených krajů a nablýskaného Kapitolu. Toužíte-li začíst se do knižní předlohy filmového zpracování, chcete-li mít vždy po ruce vodu ve stylové lahvi a ozdobit se tematicky laděným přívěskem, je pro vás soutěž s filmem Hunger Games: Vražedná pomsta o pět lákavých balíčků jako dělaná. Luxusní ceny do hry věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

 

[singlepic id=6183 w=260 h=260 float=right]Každý z pěti výherních balíčků Hunger Games: Vražedná pomsta obsahuje:

  • – knihu, druhý díl trilogie s názvem Vražedná pomsta
  • – hliníkovou láhev s motivem filmu
  • – přívěsek s motivem filmu

 

Soutěžní otázka zní:

Která herečka ztvárnila v sérii Hunger Games odvážnou Katniss?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 29. 11. do 5. 12. 2013. Pokud si nevíte rady, nápovědu naleznete v naší recenzi filmu Hunger Games: Vražedná pomsta.

 

Soutěžní formulář:

[Soutěž byla ukončena]

[singlepic id=3519 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse filmu Hunger Games: Vražedná pomsta:
Pokračování filmového hitu Hunger Games, který po celém světě vydělal 700 milionů dolarů. Vítězství Katniss a Peeta v 74. ročníku Hunger Games zažehly napříč Zeměmi Panemu jiskru vzpoury proti mocnému Kapitolu. To už je velmi pádný důvod pro Kapitol, aby se obou hrdinů pokusil zbavit. A navíc se blíží jubilejní 75. ročník her.Režie: Francis LawrenceHrají: Stanley Tucci, Woody Harrelson, Toby Jones, Elizabeth Banks, Josh Hutcherson, Jennifer Lawrence, Lenny Kravitz, Liam Hemsworth, Donald Sutherland, E. Roger Mitchell, Sam Claflin, Willow Shields, Paula Malcomson, Jena Malone, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Alan Ritchson, Amanda Plummer, Stephanie Leigh Schlund, Maria Howell, Meta Golding, Lynn Cohen, Daniel Bernhardt, Bruno Gunn, Elena Sanchez, Bruce Bundy, Patrick St. Esprit, Nelson Ascencio, Kimberley Drummond, Wilbur Fitzgerald, Megan Hayes, Mehmet Korhan, James Logan, Bobby Jordan, Marian Green, Deena BeasleyPremiera v ČR: 21. 11. 2013 (Bontonfilm)

 


Pravidla soutěže o ceny k filmu Hunger Games: Vražedná pomsta:

1. Soutěž probíhá v období od 29. 11. 2013 do 5. 12. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 29. 11. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací