Soutěž s hororovým filmem V zajetí démonů

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Zamkněte dveře a uvelebte se v křesle, soutěž s filmem V zajetí démonů už je tu.

 

Bojíte se rádi? Pokud ano, nesmí ve vaší filmotéce chybět film V zajetí démonů, který je na DVD a Blu-ray nosičích k dostání od 4. prosince 2013. Talentovaný režisér James Wan nás v napínavém snímku seznamuje s manželskou dvojicí proslulých vyšetřovatelů paranormálních jevů, s Edem a Lorraine Warrenovými a s hrůzostrašným případem domu v Amityville. Zapojíte-li se do naší aktuální soutěže, můžete vyhrát jedno ze 3 DVD V zajetí démonů, které do hry věnovala společnost AQS, a.s. – divize Magic Box.

DVD V zajetí démonů:[singlepic id=6184 w=320 h=240 float=right]

  • Režie: James Wan
  • Kamera: John R. Leonetti
  • Hudba: Joseph Bishara, Mark Isham
  • Scénář: Chad Hayes, Carey Hayes
  • Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / maďarsky DD 5.1 / polsky 5.1 Voiceover
  • Titulky: české, anglické pro neslyšící, arabské, hebrejské, maďarské, polské, rumunské, řecké
  • Obrazové formáty: 16:9 / 2,40:1
  • Bonusy: „Vyděšeni k smrti – Přijměte pozvání režiséra Jamesa Wana (Saw: Hra o přežití, Insidious) do jeho světa a seznamte se s mystérii, která znovu a znovu děsí filmové diváky k smrti.“

 

Soutěžní otázka zní:

„V roce 2013 jsme mohli v českých kinech vidět od režiséra Jamese Wana kromě snímku V zajetí démonů i další horor, který je druhým dílem úspěšně rozběhnuté série. Jak se tento film jmenuje?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 2. 12. do 8. 12. 2013. Pokud si nevíte rady, podívejte se do speciálně vygenerovaného přehledu filmů.

Soutěžní formulář:

[Soutěž byla ukončena]

[singlepic id=6185 w=320 h=240 float=right]Synopse filmu V zajetí démonů:Hrůzostrašný případ z domu v Amityville nebyl první – ještě dříve došlo k záhadným děsivým událostem v Harrisville. Film „V zajetí démonů“, natočený podle skutečných událostí, vypráví hrůzný příběh světově proslulých vyšetřovatelů paranormálních jevů Eda a Lorraine Warrenových, kteří byli pozváni na odlehlou farmu, aby pomohli rodině terorizované temnými silami. V nejhrůzostrašnějším případu svého života jsou Warrenovi nuceni utkat se s mocnou démonickou bytostí.Celovečerní film společnosti New Line Cinema byl natočen podle záznamů, které o případu pořídil manželský pár vymítačů démonů Ed a Lorraine Warrenovi. Držitelka nominace na Oscara Vera Farmiga („Lítám v tom“, „Orphan”) a Patrick Wilson („Znovu a jinak“, „Prometheus”) ztvárnili hlavní role manželů Warrenových a do rolí obyvatel usedlosti, Rogera a Carolyn Perronových, byli obsazeni Ron Livingston (film společnosti HBO „Bratrstvo neohrožených“) a Lili Taylor („Veřejní nepřátelé“).Režie: James Wan

Hrají: Patrick Wilson, Joey King, Mackenzie Foy, Steve Coulter, Sterling Jerins, Vera Farmiga, Lili Taylor, Ron Livingston, Shanley Caswell, Hayley McFarland, Kyla Deaver, Shannon Kook, John Brotherton, Marion Guyot, Morganna Bridgers, Amy Tipton, Kymoura Kennedy, Sean Flynn, Ashley White, Zach Pappas, Arnell Powell, Joseph Bishara, Rose Bachtel, Desi Domo

V českém znění: Ed – Zbyšek Pantůček, Carolyn – Hana Krtičková, Roger – Svatopluk Schuller, Lorraine – Miriam Chytilová, Christine – Anna Marie Jurková, April – Monika Buchtová, Nancy – Marjánka Jurková, Drew – Petr Vágner, Cindy – Klára Nováková, Judy – Anna Nemčoková, Brad – Ivan Jurka, Debbie – Martina Kechnerová, Andrea – Ivana Korolová, Georgiana – Radana Herrmannová, Rory – Jakub Nemčok, Camila – Jana Páleníčková, Gordon – Antonín Navrátil

Premiera v ČR: 25. 7. 2013 (Warner Bros)

Na DVD a Blu-ray: od 4. 12. 2013 (Magic Box)

Trailer:

 


Pravidla soutěže o ceny k filmu V zajetí démonů:

1. Soutěž probíhá v období od 2. 12. 2013 do 8. 12. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. – divize Magic Box.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 2. 12. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací