Krásno Ondřeje Sokola se promítalo v pražském kině Lucerna

Novinářskou projekci snímku Krásno s tiskovou konferencí podpořila bohatá filmová delegace.
 
 
Do českých kin 30. ledna 2014 oficiálně vstoupí nová česká černá komedie Krásno. Hlavní tváří filmu je oblíbený herec Ondřej Sokol, kterého bezesporu všichni známe z pořadu Partička. Tentokrát se nám nepředstaví pouze jako herec, ale i jako režisér a scénárista. O poslední jmenovanou funkci se dělí s dvojicí Martin Finger a Petr Vydra.

A o čem vlastně Krásno je? Seznámíme se v něm s kamarády Michalem (Martin Finger) a Adamem (Ondřej Sokol), kteří se po letech vrací do rodného Šumperka, kde právě prožívá své poslední dny Michalův otec. Na povrch vyvěrají staré křivdy. Snaha o jejich vyřešení se ovšem tak nějak pokazí.

Novinářská projekce s následnou tiskovou konferencí se konala v úterý 21. ledna 2014 v kině Lucerna a těšila se jak hojné divácké účasti, tak i bohaté filmové delegaci. Akce se zúčastnili Ondřej Sokol, Martin Finger, Petr Vydra, herci Jana Krausová (macecha Blanka Horáková), Zuzana Stavná (dcera Blanky Horákové) a David Matásek (recepční Procházka), muzikant Jan P. Muchow, producenti Vojtěch Frič a Daniel Strejc, hlavní dramaturg filmového centra české televize Jaroslav Sedláček, zakladatel filmového serveru ČSFD a koproducent filmu Martin Pomothy a v neposlední řadě generální ředitel distribuční společnosti Bontonfilm Martin Palán. Moderátorské role ve filmu i na tiskové konferenci se chopil Dalibor Gondík.

Celá akce se nesla ve velmi přátelském duchu. Ondřej Sokol nezapřel komika v sobě a bavil všechny přítomné, ať již pózováním fotografům nebo vtipnými poznámkami. Například se svěřil s tím, že by svou postavu nejraději zfackoval za to, a ve filmu to i několikrát udělal, že město Šumperk Adam mnohokrát označil za „největší prdel na světě“, protože on si to rozhodně nemyslí.

Jak to na akci vypadalo, si můžete již tradičně prohlédnout v malé ochutnávce zde a v bohaté galerii na našem FB profilu.

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací