Soutěž s filmem Hobit: Šmakova dračí poušť o pět kšiltovek

Oblékněte se ve stylu Hobita.

 

 

Snímek Hobit: Šmakova dračí poušť trhal svého času tuzemské rekordy v žebříčcích návštěvnosti kin. Pokud patříte k fanouškům dobrodružné trilogie, nesmí vám ve vaší osobní filmotéce tento fantasy titul rozhodně chybět. Hobit: Šmakova dračí poušť je na DVD a Blu-ray discích k dostání od 9. dubna 2014. Při této příležitosti jsme pro vás ve spolupráci se společností AQS, a.s. – divize Magic Box připravili soutěž o pět parádních kšiltovek s hobitím motivem.

Každý z pěti výherců získá jedinečnou kšiltovku s motivem filmu Hobit: Šmakova dračí poušť:

Soutěžní otázka zní:

Který známý herec ztvárnil Bilba Pytlíka?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 7. 4. do 13. 4. 2014. Pokud si nevíte rady, podívejte se na stránku věnovanou filmu Hobit: Šmakova dračí poušť.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Hobit: Šmakova dračí poušť:

Hobit: Šmakova dračí poušť líčí další dobrodružství hobita Bilbo Pytlíka na jeho společné pouti s čarodějem Gandalfem a třinácti trpaslíky vedenými Thorinem Pavézou. Vydali se na výpravnou cestu, jejímž cílem je získat zpět Osamělou horu a ztracené království trpaslíků Erebor. Poté, co přežili začátek své neočekávané cesty, pokračuje tato společnost směrem na Východ a cestou potkává kožoměnce Medděda a v lese Mirkwood plném nástrah se střetává s houfem obřích Pavouků. Když se jim podaří uniknout ze zajetí nebezpečných lesních elfů, pokračují trpaslíci k Jezernímu městu a nakonec k samotné Osamělé hoře, kde musí čelit největšímu nebezpečí v podobě Šmaka – nejstrašlivější nestvůry, která prověří nejen jejich odvahu, ale i pevnost jejich přátelství a smysluplnost celé pouti. Ian McKellen se vrací opět jako Gandalf Šedý společně s Martinem Freemanem v hlavní roli Bilbo Pytlíka a Richardem Armitagem jako vůdcem trpaslíků Thorinem Pavézou.

Režie: Peter Jackson

Hrají: Luke Evans, Hugo Weaving, Benedict Cumberbatch, Christopher Lee, Elijah Wood, Cate Blanchett, Lee Pace, Martin Freeman, John Bell, Stephen Fry, Billy Connolly, Richard Armitage, Andy Serkis, Ian McKellen, Aidan Turner, Jed Brophy, Mikael Persbrandt, Stephen Hunter, Peter Hambleton, James Nesbitt, Jeffrey Thomas, John Callen, Graham McTavish, Mark Hadlow, Dean O’Gorman, Ian Holm, Evangeline Lilly, Adam Brown, Conan Stevens, William Kircher, Sylvester McCoy, Ken Stott, Terry Notary, Craig Hall, John Rawls, Manu Bennett, Ryan Gage

Premiera v ČR: 12. 12. 2013 (Warner Bros)

Na DVD a Blu-ray: od 9. 4. 2014 (Magic Box)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Hobit: Šmakova dračí poušť:

1. Soutěž probíhá v období od 7. 4. 2014 do 13. 4. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. – divize Magic Box.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 7. 4. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací