Exkluzivní víkendová předpremiéra filmu Divergence

cinestar_logo_nahledNaordinujte si na víkend dávku akce, romantiky a sci-fi.
 
 
 
Když se někdo odlišuje, svět se ho většinou bojí. Přesně to se stalo hlavní hrdince snímku Divergence Tris. Být nadaný, jak se ukáže, se nevyplácí a začíná tak boj na život a na smrt. Napjatě očekávaný snímek vstupuje do kin 1. května 2014, ale pro diváky multikina CineStar jsou na sobotu 26. a neděli 27. dubna 2014 připraveny předpremiérové projekce.

Co: Exkluzivní víkendová předpremiéra filmu Divergencedivergence_cs

Kdy: 26. a 27. dubna 2014

Kde: CineStar (Celá ČR)

Podrobnosti: CineStar
 


 

Oficiální synopse filmu Divergence:divergence_plakat
Ve světě budoucnosti jsou lidé rozděleni na pět frakcí podle svých dobrých vlastností. Každá vyznává jiné hodnoty, společně ale vytvářejí harmonický celek. Jenže hlavní hrdinka Tris do žádné škatulky nezapadá a test ukáže, že je divergentní – nebo-li má předpoklady a talent pro více frakcí. Systém okamžitě ukáže svou odvrácenou tvář a z Tris se stává lovná zvěř. Kdo se liší, znamená hrozbu. Hrozbu je třeba zlikvidovat.
Dobrodružná akční fantasy byla natočena podle úspěšného románu Veroniky Rothové Divergence, prvního dílu z celé trilogie Divergence, Rezistence, Aliance. Knihy vyšly s úspěchem i u nás.
Režie: Neil Burger
Hrají: Ray Stevenson, Miles Teller, Kate Winslet, Justine Wachsberger, Jai Courtney, Theo James, Ben Lloyd-Hughes, Ashley Judd, Zoë Kravitz, Ansel Elgort, Shailene Woodley, Tony Goldwyn, Maggie Q, Mekhi Phifer, Christian Madsen, Amy Newbold, Ben Lamb, Janet Ulrich Brooks, Clara Burger, Anthony Fleming, Ryan Carr, Alex Hashioka, Will Blagrove, Rotimi, Michael Gideon Sherry, Chris Hayes
Premiera v ČR: 1. 5. 2014 (Bontonfilm)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací