Soutěž s filmem Krásno o DVD a podpisové karty

souteze_cerveny_koberec_bannerPobavte se s Ondřejem Sokolem a jeho krimi komedií Krásno na DVD.

Černá krimi komedie Krásno zaujala mnoho diváků svojí nevšedností. Ondřej Sokol tak předvedl, že je nejen talentovaný herec, ale i zdatný režisér a scénárista. Pokud chcete mít tento český filmový skvost doma ve své knihovničce, zapojte se do soutěže o tři DVD právě se snímkem Krásno a podpisové karty, které do hry věnovala společnost love.Frame. Stačí, když odpovíte na tematicky zaměřenou otázku a budete mít kapku štěstí.

Každý ze tří výherců získá:

  • – DVD s filmem Krásno
  • – podpisovou kartu

soutez_dvd_krasno_big

Soutěžní otázka zní:

„Jakou tekutinou bylo pokřtěno DVD Krásno v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 2. 6. do 8. 6. 2014. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte články věnované filmu Krásno.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

krasno_plakatOficiální synopse filmu Krásno:

OSOBITÁ ČERNÁ KOMEDIE VE STYLU BRATRŮ COENŮ

Krásno je jezero nad městem Šumperk. Příběh začíná příjezdem dvou hlavních hrdinů do rodného Šumperka. Následuje zjišťování rodinné historie jednoho z přátel, zápletky kolem dědictví a nevyjasněných úmrtí rozjíždí spirálu cynických, vtipných a zamotaných situací.

Režie: Ondřej Sokol

Hrají: Ondřej Malý, Václav Neužil ml., Jaroslav Plesl, Karel Roden, Ondřej Sokol, David Matásek, Jana Pehrová-Krausová, Michal Pavlata, Jan Kačer, Nina Divíšková, Zuzana Stavná, Andrea Daňková, Martin Finger, Marie Doležalová, Vasil Fridrich, Michal Suchánek

Premiera v ČR: 30. 1. 2014 (Bontonfilm)

Na DVD: od 7. 5. 2014

Pravidla soutěže o ceny s fileme Krásno:

1. Soutěž probíhá v období od 2. 6. 2014 do 8. 6. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost love.FRAME s.r.o. .

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 2. 6. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací