Večer pro všechny nezadané v Cinema City Slovanský dům

cinema-city-nahled-whiteSeznamte se při sledování filmu Všechny cesty vedou do hrobu.

Najít v dnešní době spřízněnou duši není vůbec jednoduché. Multikino Cinema City nezapomíná na romantiku a připravilo pro vás ve Slovanském domě další večer pro nezadané. Po loňském úspěchu se rozhodlo naplánovat seznamovací večer na magické datum, na den, kdy roku 1798 zemřel známý milovník Giacomo Casanova.

Ve středu 4. června 2014 tak mohou všichni muži, chlapci, ženy i dívky zažít nejen filmové dobrodružství s westernovou komedií Všechny cesty vedou do hrobu, ale třeba i potkat lásku svého života nebo kamaráda či kamarádku na oblíbené návštěvy kina. Pro zpříjemnění večera je pro všechny účastníky připraven welcome drink, hudba, zmrzlina a seznamovací bingo.

 

vsechny_cesty_vedou_do_hrobu_cc_vecer_pro_nezadane

Co: Večer pro všechny nezadané s projekcí filmu Všechny cesty vedou do hrobu

Kdy: 4. června 2014

Kde: multikino Cinema City Slovanský dům

Podrobnosti: Cinema City

Oficiální synopse filmu Všechny cesty vedou do hrobu:vsechny_cesty_vedou_do_hrobu_poster_v3

Jak může normální člověk přežít na místě, kde Zubatá číhá doslova na každém kroku? A jak tam může přežít chronický posera s panickou hrůzou ze smrti? Stvořitel komediálního hitu Méďa, Seth MacFarlane protentokrát odhodil měkoučký plyš a v další pekelně zábavné jízdě vám naservíruje příběh, díky němuž poznáte pravý význam slovního spojení „ukrutná sranda“. Albert (Seth MacFarlane) se protlouká jako nepříliš úspěšný pasák ovcí, bydlí u rodičů a právě dostal kopačky od okaté Louise (Amanda Seyfried), které vadí jeho celoživotní zbabělost. Ke své smůle totiž žije v době, kdy se každý druhý konflikt řeší soubojem na pistole, a on přitom vůbec neumí střílet. I na notorického outsidera se ale někdy může usmát štěstí.

Režie: Seth MacFarlane
Hrají: Liam Neeson, Amanda Seyfried, Ewan McGregor, Giovanni Ribisi, John Michael Higgins, Neil Patrick Harris, Christopher Lloyd, Charlize Theron, Alex Borstein, Wes Studi, Seth MacFarlane, Ralph Garman, Sarah Silverman, Tatanka Means, Christopher Hagen, Matt Clark, Evan Jones, Aaron McPherson, Rex Linn, Brett Rickaby, John Aylward, Jay Patterson, Amick Byram, Dennis Haskins, Gilbert Gottfried, Mike Miller, Ardy Brent Carlson, Ivan Brutsche, Bob Jesser, Dylan Kenin, Jimmy Hart, Joe Berryman, Kevin Wiggins, Jackamoe Buzzell

Premiera v ČR: 12. 6. 2014 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací