Předpremiérové projekce Transformers: Zánik v multikinech

transformers_zanik_plakatOptimus Prime napochoduje do našich kin s předstihem.

„Nehrozí nám válka, hrozí nám zánik“, takto zní slogan uvádějící sci-fi dobrodružství Transformers: Zánik. Film z režisérské dílny Michaela Baye vstoupí do našich kin 26. června 2014. Navštívíte-li 25. 6. multikino Cinema City, CineStar, Golden Apple Cinema nebo 24. 6. sál IMAX či 4DX, budete moci zhlédnout snímek v předpremiéře.

Co: Předpremiéra Transformers: Zánik

Kdy: 25. června 2014

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City

transformers_zanik_cc


Co: Předpremiéra Transformers: Zánik

Kdy: 25. června 2014

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: CineStar


Co: Předpremiéra Transformers: Zánik

Kdy: 25. června 2014

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: GAC

transformers_gac


Co: Předpremiéra Transformers: Zánik

Kdy: 24. června 2014

Kde: IMAX – Flora, 4DX – Nový Smíchov

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City IMAX a 4DX

transformers_zanik_cc

Synopse filmu Transformers: Zánik:transformers_zanik_plakat

Automechanik Cade Yager (Walhberg) se snaží uživit sebe a svou dospívající dceru Tessu (Nicola Peltz) opravováním hodně nepojízdných vraků. Zoufale se mu nedaří, ale jen do doby, než se z jednoho roztřískaného náklaďáku vyklube Transformer a zrovna ten nejdůležitější – Optimus Prime. Cade z toho jen těžko může mít radost, protože Amerika se ještě úplně nevzpamatovala ze souboje „hodných“ Autobotů se „zlými“ Deceptikony, který na konci třetího dílu zlikvidoval půlku Chicaga. Čtyři roky poté jsou všichni zástupci téhle mimozemské rasy na indexu a elitní vědecké mozky se snaží vytvořit pozemské Transformery, kteří by účinněji čelili podobným hrozbám. Z minulosti ale víme, že cesta do pekel bývá dlážděná dobrými úmysly, a jinak tomu nebude ani v tomto případě. To však Cadea příliš netrápí. Zatím. Jako nový lidský parťák toho nejslavnějšího z Transformerů se ocitl nejen v hledáčku americké vlády, ale pronásledují ho i Optimovi krajané. Do toho všeho se jeho dcera zamilovala, s čímž jako otec rozhodně nemůže souhlasit. Čtvrtí Transformers kromě Wahlberga v hlavní roli přinesou ještě jednu zásadní novinku – Dinoboty, což jsou mechaničtí tvorové, kteří vypadají jako prehistoričtí ještěři. Vítejte v transformovaném Jurském parku.

Režie: Michael Bay

Hrají: Mark Wahlberg, Nicola Peltz, Stanley Tucci, T. J. Miller, Sophia Myles

Premiera v ČR: 26. 6. 2014 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací