Předpremiérové projekce Úsvit planety opic v multikinech

usvit_planety_opic_plakat

Lidoop x člověk, jak tento souboj dopadne?


Pamatujete si na inteligentního šimpanze Caesara? Po třech letech se vrací do našich kin, abychom konečně zjistili, kdo bude vládnout na planetě Zemi. Budou to lidé nebo opice? Vybraná multikina nebavilo čekat a připravila pro vás celou řadu předpremiérových projekcí snímku Úsvit planety opic. Ve zlínském Golden Apple Cinema jsou vítání všichni, Cinema City se zaměřilo na členy věrnostního programu.

Co: Předpremiéra Úsvit planety opic pro členy Cinema City klubu

Kdy: 16. července 2014

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City

usvit_planety_opic_cc


Co: Předpremiéra Úsvit planety opic

Kdy: 16. července 2014

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: GAC

usvit_planety_opic_gac

Synopse filmu Úsvit planety opic:usvit_planety_opic_plakat

Poslední šance na mír

Caesar je šimpanz, se kterým jsme se seznámili před třemi lety ve velmi úspěšném filmu Zrození planety opic. Tehdy právě on, jako první z lidoopů, získal mimořádně vysokou inteligenci a to kvůli pokusům s ještě neschváleným lékem na Alzheimerovu nemoc. Chytrý lidoop se stal senzací, ale zároveň předznamenal zásadní revizi pohledu na to, kdo je skutečným pánem tvorstva. Příběh Úsvitu planety opic začíná deset let poté, co se Caesar se smečkou dalších uprchlých lidoopů ukryl v hlubokých lesích poblíž San Francisca. Lidstvo v mezidobí prakticky zdecimoval agresivní virus, jehož první příznaky se objevily na konci prvního dílu. Těm, kteří virovou pandemii přežili, navíc hroutící se svět stavěl do cesty další nečekané překážky. Území uvolněné lidmi postupně obsadil národ geneticky pozměněných lidoopů, v jejichž čele stojí právě Caesar. Síla a schopnosti Ceasarova království narůstají, postupně vzniká nová civilizace řídící se novými zákony a pravidly; civilizace, která si dokáže představit Zemi bez lidí. Planetu opic. Lidé, kteří přežili, se snaží narůstající opičí dominanci narušit a vrátit se na vrchol evolučního žebříčku. Začíná boj o moc, boj o to, kdo bude vládnoucím živočišným druhem na Zemi. Obě strany sice dosáhnou křehkého příměří, ale jen nakrátko. Napětí mezi lidskou a lidoopí komunitou narůstá, sílí i boj o moc uvnitř obou skupin. Tohle napětí může vyřešit jen fatální střet, po němž bude zcela nezpochybnitelné, kdo se stal vládcem planety Země.

Režie: Matt Reeves

Hrají: Andy Serkis, Jason Clarke, Gary Oldman, Toby Kebbell, Judy Greer, Keri Russell, Kodi Smit-Mcphee

Premiera v ČR: 17. 7. 2014 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací