Speciální dětské projekce filmu Letadla 2: Hasiči a záchranáři

letadla_2_hasici_a_zachranari_plakatVydejte se v neděli vstříc dobrodružství spolu s Práškem.

Cílevědomé letadýlko Prášek si splnilo svůj sen a stalo se závodníkem. Nyní se vrhá do nové mise, kde jde doslova o životy. Zjistěte, jak si povede v novém dobrodružství Letadla 2: Hasiči a záchranáři již tuto neděli v multikině Premiere Cinemas nebo CineStar. Pro všechny děti je navíc připraven zábavný doprovodný program a spousta dárečků.

Co: Pohádková neděle s filmem Letadla 2: Hasiči a záchranáři

Kdy: 20. července 2014

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

letadla_2_pc


 

Co: Dětská neděle s filmem Letadla 2: Hasiči a záchranáři

Kdy: 20. července 2014

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: CineStar

letadla_2_cs


Synopse filmu Letadla 2: Hasiči a záchranáři:letadla_2_hasici_a_zachranari_plakat

Když se světově proslulý letecký závodník Prášek dozví, že má poškozený motor a už možná nikdy nebude moci závodit, je nucen zařadit jiný rychlostní stupeň a vrhá se do světa vzdušného boje s požáry. Prášek spojí své síly se záchranářským a hasičským veteránem, vrtulníkem Strážcem Břitvou, a s jeho odvážným týmem, jehož členy jsou mimo jiné odvážná hasička Kapka, nákladní vrtulník Větrník, bývalý vojenský dopravní letoun Cabbie či veselá parta neohrožených terénních vozítek, která si říkají Kouřoví skokani. Společně se tento nebojácný tým pouští do boje s rozsáhlým lesním požárem a Prášek zjišťuje, co je třeba k tomu, aby se z vás stal skutečný hrdina.

Režie: Roberts Gannaway

Hrají: Julie Bowen, Dane Cook, Regina King, Fred Willard, Jerry Stiller, Wes Studi, Anne Meara, Dale Dye, Corri English

Premiera v ČR: 17. 7. 2014 (Falcon)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací