Prožijte večer se Sin City v multikině Premiere Cinemas

premiere_cinemas_bilacervenaKultovní snímek Sin City se vrací v plné parádě.

Stylovka Franka Millera uchvátila před devíti lety naše hříšná srdce a nyní se vrací do kin s podtitulem Ženská, pro kterou bych vraždil. Pokud máte chuť na pořádnou dávku témné komiksové zábavy, zajděte si ve středu 3. září 2014 do multikina Premiere Cinemas v Praze, Olomouci nebo Teplicích. V 18:00 zde startuje projekce Sin City – město hříchu a 20:30 předpremiéra Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil.

Co: Projekce Sin City – město hříchu

Kdy: 3. září 2014 v 18:00

Kde: Premiere Cinemas ČR


 

Co: PŘEDPREMIÉRA Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil

Kdy: 3. září 2014 v 20:30

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

sin_city_zenska_pc

Synopse filmu Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil:sin_city_2_poster_eva

Je další horká noc. Bezvětrná a vyprahlá . Dwight (Josh Brolin) hloubá o tom, na kolik způsobů to v životě zvoral a co by dal za to, kdyby dostal šanci začít znova s čistým štítem. Vtom mu zavolá jeho osudová žena Ava (Eva Green) a požádá ho, aby jí ochránil před násilnickým manželem. Dwight však netuší, že Ava má úplně jiné úmysly.

Marv (Mickey Rourke) se probudí na dálnici, obklopen několika mrtvými těly a ani za nic si nemůže vzpomenout, kde se tam vzal.

Sebevědomý gambler Johnny (Joseph Gordon-Levitt) chce ve hře porazit největšího padoucha ve městě, senátora Roarka. Zahrává si ale s nebezpečným mužem a události se vymknou kontrole.

Striptérka Nancy (Jessica Alba) se jen těžce vyrovnává se smrtí Johna Hartigana (Bruce Willis) a je odhodlaná jeho smrt pomstít za každou cenu.

V pokračování kultovního snímku Sin City se v několika propojených povídkách vracíme do města hříchu, plného kriminálníků, zkorumpovaných policistů, zabijáků a sexy žen. Tentokrát i ve 3D.

Režie: Frank Miller, Robert Rodriguez

Hrají: Jessica Alba, Mickey Rourke, Rosario Dawson, Joseph Gordon-Levitt, Eva Green, Bruce Willis, Josh Brolin, Jamie Chung

Premiera v ČR: 4. 9. 2014 (A-Company Czech)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací