Předpremiéra filmu Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil pro členy Cinema City klubu

cinema-city-nahled-whiteCinema City klub rád těší věrné členy.

Marv (Mickey Rourke), Nancy (Jessica Alba) a John Hartigan (Bruce Willis) se vrací v pokračování kultovního díla. Těšit se ale můžeme i na nováčky, jako je Dwight (Josh Brolin), Johnny (Joseph Gordon-Levitt) či Ava (Eva Green). Dekadentní podívanou Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil si mohou všichni členové Cinema City klubu vychutnat v předpremiéře již ve středu 3. září 2014.

Co: Předpremiéra filmu Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil pro členy Cinema City klubu

Kdy: 3. září 2014

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City

sin_city_zenska_cc

Synopse filmu Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil:sin_city_2_poster_eva

Je další horká noc. Bezvětrná a vyprahlá . Dwight (Josh Brolin) hloubá o tom, na kolik způsobů to v životě zvoral a co by dal za to, kdyby dostal šanci začít znova s čistým štítem. Vtom mu zavolá jeho osudová žena Ava (Eva Green) a požádá ho, aby jí ochránil před násilnickým manželem. Dwight však netuší, že Ava má úplně jiné úmysly.

Marv (Mickey Rourke) se probudí na dálnici, obklopen několika mrtvými těly a ani za nic si nemůže vzpomenout, kde se tam vzal.

Sebevědomý gambler Johnny (Joseph Gordon-Levitt) chce ve hře porazit největšího padoucha ve městě, senátora Roarka. Zahrává si ale s nebezpečným mužem a události se vymknou kontrole.

Striptérka Nancy (Jessica Alba) se jen těžce vyrovnává se smrtí Johna Hartigana (Bruce Willis) a je odhodlaná jeho smrt pomstít za každou cenu.

V pokračování kultovního snímku Sin City se v několika propojených povídkách vracíme do města hříchu, plného kriminálníků, zkorumpovaných policistů, zabijáků a sexy žen. Tentokrát i ve 3D.

Režie: Frank Miller, Robert Rodriguez

Hrají: Jessica Alba, Mickey Rourke, Rosario Dawson, Joseph Gordon-Levitt, Eva Green, Bruce Willis, Josh Brolin, Jamie Chung

Premiera v ČR: 4. 9. 2014 (A-Company Czech)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací