Víkendové předpremiéry filmu Labyrint: Útěk v Premiere Cinemas, IMAX a GAC

labyrint_utek_cz_plakatVrhněte se do útrob Labyrintu již tento víkend.Luštíte rádi různá bludiště? Do tohoto Labyrintu byste se dostat nechtěli. Nejenže přijdete o veškerou paměť, ale o život vám budou usilovat krvežízniví rmutové. Jak z toho ven? To se dozvíte v rámci předpremiérových projekcí snímku Labyrint: Útěk již tento víkend v Premiere Cinemas, IMAX nebo Golden Apple Cinema. V multikině Premiere Cinemas na vás navíc čeká dvojitá porce adrenalinu, protože před vybranými projekcemi proběhne slosování o napínavé knižní předlohy od spisovatele Jamese Dashnera.

Co: Předpremiérové projekce filmu Labyrint: Útěk + losování o knižní předlohu u vybraných projekcí

Kdy: víkend 13. a 14. září 2014

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

labyrint_premiere_cinemas


 

Co: Předpremiérové projekce filmu Labyrint: Útěk

Kdy: víkend 13. a 14. září 2014

Kde: IMAX

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City

labyrint_imax


Co: Předpremiérové projekce filmu Labyrint: Útěk

Kdy: víkend 13. a 14. září 2014

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: GAC

gac_labyrint

Synopse filmu Labyrint: Útěk:labyrint_utek_cz_plakat

Podzemní výtah Thomase vyvezl na louku obklopenou vysokými zdmi. Vůbec na nic si nepamatuje, dokonce si zpočátku nevzpomíná ani na vlastní jméno. Hned po příjezdu jej přivítá skupina dalších mladíků, které již dříve potkal stejný osud. Vytvořili zvláštní komunitu, která se na tom podivném místě snaží přežít a zároveň neúnavně hledá únikovou cestu. Možnost utéct mají každé ráno, kdy se ve zdi otevírá obrovská brána. Ta jim však pouze umožňuje vstoupit do obrovského a neustále se měnícího bludiště, které jejich nový domov obklopuje. Nejlepší a nejodvážnější běžci hledají cestu ven a postupně mapují jednotlivé části labyrintu. Mají na to jen čas vymezený denním světlem, večer se brána uzavírá a kdo se nestihne včas vrátit, mezi stěnami labyrintu nepřežije. Zůstane po něm jen přeškrtnuté jméno vyryté na stěně. Labyrint se totiž v noci mění na děsivé místo plné nejrůznějších nástrah, kvůli nimž se pravděpodobnost přežití v jeho útrobách limitně blíží k nule. Thomase přesto bludiště neustále přitahuje. Možná za to může i fakt, že je jiný než ostatní chlapci.

Režie: Wes Ball

Hrají: Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Will Poulter, Ki Hong Lee, Aml Ameen, Blake Cooper

Premiera v ČR: 18. 9. 2014 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací