Drákula: Neznámá legenda dolétne do kina IMAX o týden dříve

imax_logoSeznamte se s Drákulou s týdenním předstihem v IMAXu.

Jak to vlastně bylo s Drákulou? Co se stalo, že se z vládce Transylvánie stalo krvežíznivé monstrum? Na všechny tyto otázky odpoví nový snímek režiséra Garyho Shorea Drákula: Neznámá legenda. Chcete-li vidět film mezi prvními a vychutnat si ho do posledního detailu, navštivte pražské kino IMAX, kde bude fantasy dobrodružství uvedeno o celých sedm dnů dříve.

Co: Drákula: Neznámá legenda v kině IMAX o týden dřív

Kdy: 9. – 15. října 2014 (každý den nejméně ve třech časech)

Kde: IMAX Praha

Podrobnosti naleznete zde: IMAX

drakula_neznama_legenda_imax_plakat

Oficiální synopse filmu Drákula: Neznámá legenda:drakula_neznama_legenda_imax_plakat

Nebál se postavit obrovské přesile. Obětoval se, aby ochránil svou rodinu a svůj lid. Stal se legendou, která úspěšně zbrzdila turecký vpád do Evropy. Přesto ho dnes vnímáme především jako jedno z největších monster, jaké lidská mytologie stvořila. Řeč je o hraběti Drákulovi, krvelačném vládci Transylvánie. Režisér Gary Shore se rozhodl tuhle postavu alespoň částečně rehabilitovat, a tak místo tradičního hororu vzniklo výpravné historické fantasy, které potvrzuje, že cestu do pekel obvykle dláždí jen ty nejlepší úmysly. „Na jeho náhrobku stojí, že to byl skvělý vladař, kterého nepřátelé respektovali, což je poměrně působivé,“ říká o své postavě představitel Drákuly Luke Evans, herec, který proslul jako záporák z šestého dílu úspěšné série Rychle a zběsile. Než se stal Drákulou, byl Vladem III., vládcem malé zemičky jménem Transylvánie, která se krčila ve stínu mocné osmanské říše. Dobře věděl, že jakýkoli odpor proti silnému sousedovi by znamenal jeho konec. Když ho však sultán „požádá“, aby mu poslal tisíc chlapců včetně jeho vlastního syna coby čerstvé rekruty do armády, rozhodne se neuposlechnout. Aby porazil zlo a odvrátil nevyhnutelné, spojí se se zlem mnohem větším. Stane se Drákulou. Nezničitelným démonem, který je schopný porážet obrovská vojska, ale který zároveň ztrácí ty, jež svým zoufalým aktem zachránil. Své nejbližší.

Režie:  Gary Shore

Hrají: Luke Evans, Dominic Cooper, Sarah Gadon, Charles Dance

Premiera v ČR: 16. 10. 2014 (CinemArt)

Premiera v IMAX: 9. 10. 2014 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací